2017 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 5 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қаңтарда № 5704 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 02.06.2017 № 110 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыскерлердің мынадай тізімдік саны бар ұйымдарға жұмыс орындарына квота белгіленсін:
1) елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайыз мөлшерінде;
2) жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыз мөлшерінде;
3) екі жүз елу бірден артық адам - жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайыз мөлшерінде.
2. 2017 жылға жұмыс орындары санының үш пайызы мөлшерінде:
1) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін;
3) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмысқа орналастыру квоталары белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев

Об установлении квоты рабочих мест на 2017 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 9 января 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 января 2017 года № 5704. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 2 июня 2017 года № 110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 02.06.2017 № 110 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда организациями со списочной численностью работников на 2017 год:
1) от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов списочной численности работников;
2) от ста одного до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов списочной численности работников;
3) свыше двухсот пятидесяти одного человека - в размере четырех процентов списочной численности работников.
2. Установить квоты для трудоустройства от численности рабочих мест в размере трех процентов на 2017 год:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
3) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев