“Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы” Жалағаш ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 маусымда № 5866 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданы әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы” Жалағаш ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 8 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5834 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2017 жылғы 20 мамырда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Ж. Тажмаханов

О признании утратившим силу решения акима Жалагашского района от 15 мая 2017 года № 8 “Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера”
Решение акима Жалагашского района Кызылординской области от 5 июня 2017 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 июня 2017 года № 5866
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” исполняющий обязанности акима Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жалагашского района от 15 мая 2017 года № 8 “Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5834, опубликовано 18 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 20 мая 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы”).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жалагашского района Ж. Тажмаханов