“Сайлау учаскелерін құру туралы” Жалағаш ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 19 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 5953 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Сайлау учаскелерін құру туралы” Жалағаш ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 8 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4893 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 наурызда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2015 жылғы 11 наурызда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев
“КЕЛІСІЛДІ”
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________ С.Әлиев
28 тамыз 2017 жыл

О признании утратившим силу решения акима Жалагашского района от 23 февраля 2015 года №8 “Об образовании избирательных участков”
Решение акима Жалагашского района Кызылординской области от 28 августа 2017 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 сентября 2017 года № 5953
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” аким Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жалагашского района от 23 февраля 2015 года № 8 “Об образовании избирательных участков” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4893, опубликовано 4 марта 2015 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 11 марта 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев
“СОГЛАСОВАНО”
Председатель Жалагашской
районной избирательной
комиссии
______________ С.Алиев
28 августа 2017 год