“2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі №192 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 260 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 6083 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 14 сентября 2017 года №192 “Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 13 декабря 2017 года № 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2017 года № 6083. Прекращено действие в связи с истечением срока

“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Білім туралы” Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 192 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5971 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 қазанда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2017 жылғы 10 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года “Об образовании” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести постановление акимата Жалагашского района от 14 сентября 2017 года № 192 “Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5971, опубликовано 6 октября 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 10 октября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 1 қазаннан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №260 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі №192 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мек­теп­ке дей­iн­гi тәр­бие және оқы­ту ұй­ым­да­ры­ның әкiм­шiлiк- аумақ­тық ор­на­ла­суы (аудан)
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушiлер саны
Мектепке дейiнгi ұйымдар ата-аналарының бiр айдағы төлемақысының мөлшерi (теңге)
Ба­ла­бақ­ша (бө­бек­жай-бақ­ша)
Мек­теп жа­нын­да­ғы то­лық күн­дiк ша­ғын-ор­та­лық­тар
Мек­теп жа­нын­да­ғы жар­ты күн­дiк ша­ғын-ор­та­лық­тар
Дер­бес то­лық күн­дiк ша­ғын- ор­та­лық­тар
Дер­бес жар­ты күн­дiк ша­ғын-ор­та­лық­тар
Ба­ла­бақ­ша (бө­бек­жай-бақ­ша)
Мек­теп жа­нын­да­ғы то­лық күн­дiк ша­ғын- ор­та­лық­тар
Мек­теп жа­нын­да­ғы жар­ты күн­дiк ша­ғын-ор­та­лық­тар
Дер­бес то­лық күн­дiк ша­ғын-ор­та­лық­тар
Дер­бес жар­ты күн­дiк ша­ғын-ор­та­лық тар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Жа­ла­ғаш ауда­ны
1145
300
0
0
0
24240
19187
0
0
0

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2017 года.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
Приложение к постановлению акимата Жалагашского района от 13 декабря 2017 года № 260
Приложение к постановлению акимата Жалагашского района от 14 сентября 2017 года № 192
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Жалагашскому району на 2017 год
Ад­ми­ни­стра­тив­но-тер­ри­то­ри­аль­ное рас­по­ло­же­ние ор­га­ни­за­ций до­школь­но­го вос­пи­та­ния и обу­че­ния (рай­он)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дет­ский сад (яс­ли-сад)
Ми­ни- центр с пол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни- центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни- центр с пол­ным днем пре­бы­ва­ния са­мо­стоя тель­ный
Ми­ни- центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния са­мо­стоя тель­ный
Дет­ский сад (яс­ли-сад)
Ми­ни- центр с пол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни- центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния при шко­ле
Ми­ни- центр с пол­ным днем пре­бы­ва­ния са­мо­стоя тель­ный
Ми­ни- центр с непол­ным днем пре­бы­ва­ния са­мо­стоя тель­ный
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Жа­ла­гаш­ский рай­он
1145
300
0
0
0
24240
19187
0
0
0