2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 6117 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы 17-сессиясының №157 шешімін іске асыру туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №974 қаулысына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 167 592 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 194 955 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 545 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 941 926 мың теңге;
2) шығындар – 8 205 737,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 63 590 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 163 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 100 300 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 58 008 мың теңге;
қарыздар түсімі-163 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу-105 441 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 43 286,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 32-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 ақпандағы №23 қаулысымен:
2017 жылға арналған аудан бюджетінде қаралған нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомалар бойынша республикалық бюджеттен бөлінген 2 276,1 мың теңге және облыстық бюджеттен бөлінген 6 971 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны;
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен Жалағаш ауданының “Самара-Шымкент-Аққыр” жолының Оңтүстік коллектор” көпірін реконструкциялау жұмыстарының жобалау-сметалық құжаттарын мемлекеттік сараптамадан өткізуге бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 695 мың теңге 2018 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) қаралғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2018 года № 6117. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и постановлением акимата Кызылординской области от 15 декабря 2017 года № 974 “О реализации решения 17 сессии Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года №157 “Об областном бюджете на 2018-2020 годы” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 167 592 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 194 955 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 545 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 941 926 тысяч тенге;
2) затраты – 8 205 737,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 590 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 163 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 100 300 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 008 тысяч тенге;
поступление займов - 163 890 тысяч тенге;
погашение займов - 105 441 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 43 286,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2018 № 32-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-1. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №23 от 8 февраля 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
по неиспользованным (недоиспользованным) суммам из целевых трансфертов предусмотренных в бюджете района на 2017 год, 2 276,1 тысяч тенге выделенные из республиканского бюджета и 6 971 тысяч тенге выделенные из областного бюджета возвращены в областной бюджет;
неиспользованные (недоиспользованные) 695 тысяч тенге из целевых трансфертов на развитие выделенных из областного бюджета в бюджет района на 2017 год для проведения государственной экспертизы проектно-сметной документации работ по реконструкции моста “Южный коллектор трассы “Самара-Шымкент-Аккыр” Жалагашского района предусмотрены на использование (до использования) в 2018 году.

Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-2. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 ақпандағы №28 қаулысымен:
2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 50 000 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен жалпы білім беретін мектептерді цифрлық инфрақұрылыммен қамтамасыз етуге 43 987 мың теңге, мектептердегі оқушыларды оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерімен қамтамасыз етуге 2 809 мың теңге және облыстық деңгейден аудандық деңгейге берілген 1 бірлік штаттан тыс қызметкердің ұстау шығындарына 1 009 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-3. 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен ауылдық клуб ғимаратының жылу жүйесін жөндеуге 448 мың теңге және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге 925 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-4. 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге 925 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-5. Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу осы шешімнің 16-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-6. Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудан бюджетінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу осы шешімнің 17-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 16 февраля 2018 года №28 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 50 000 тысяч тенге на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 43 987 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ, 2 809 тысяч тенге на обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами обучающихся в школах и 1 009 тысяч тенге на расходы по содержанию 1 единицы внештатного сотрудника, переданного из областного уровня в районный уровень.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-3. Учесть, что в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год из районного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 448 тысяч тенге на ремонт системы отопления здания сельского клуба и 925 тысяч тенге на оказание социальной помощи на дому нуждающимся гражданам.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-4. Учесть, что в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год из бюджета района выделены текущие целевые трансферты в размере 925 тысяч тенге на оказание социальной помощи на дому нуждающимся гражданам.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-5. Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов согласно приложению 16 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-5 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-6. Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов согласно приложению 17 к настоящему решению.

Ескерту. Шешім 1-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-7. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі осы шешімнің 18-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-8. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі осы шешімнің 19-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-8-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-9. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі №60 қаулысымен:
Облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге барлығы 1075,2 мың теңге, оның ішінде: 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне 672 мың теңге, Аққұм ауылдық округі бюджетіне 134,4 мың теңге, Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетіне 134,4 мың теңге, Мәдениет ауылдық округі бюджетіне 134,4 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 12 175,8 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге 706 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-9-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 27.06.2018 № 24-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-10. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 мамырдағы № 102 қаулысымен:
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуден 88 мың теңге, оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуден 47 мың теңге және Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асырудан 29 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны;

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-6 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-7. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год согласно приложению 18 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-7 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-8. Утвердить перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год согласно приложению 19 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-8 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-9. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №60 от 5 апреля 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 1075,2 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ, в том числе: на 2018 год в бюджет поселка Жалагаш 672 тысяч тенге, в бюджет сельского округа Аккум 134,3 тысяч тенге, в бюджет сельского округа Бухарбай батыр 134,3 тысяч тенге, в бюджет сельского округа Мадениет134,3 тысяч тенге;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 12 175,8 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 706 тысяч тенге на внедрение консультантов по социальной работе и ассисентов в центрах занятости населения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-9 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2018 № 24-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-10. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №102 от 22 мая 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
Сокращены текущие целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2018 год из республиканского бюджета на доплату учителям прошедшим стажировку по языковым курсам 88 тысяч тенге, на доплату учителям за замещение на период обучение основного сотрудника 47 тысяч тенге, на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы 29 тысяч тенге;

2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге 161 290 мың теңге, ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 13 295 мың теңге, халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге 668 мың теңге, еңбек нарығын дамытуға 45 208 мың теңге және көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 95 000 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 298 895 мың теңге нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-10-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 27.06.2018 № 24-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-11. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 115 қаулысымен:
2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге бөлінген 706 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға 2 381 мың теңге, өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 13 578 мың теңге, 1 топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің әлеуметтік көмектеріне ақы төлеуге 2 899 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен Бұқарбай батыр, Абай, Нысанбай жырау көшелерін орташа жөндеуге 150 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 33 210 мың теңге нысаналы даму трансферттер бөлінгені ескерілсін.

в бюджет района на 2018 год из республиканского бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 161 290 тысяч тенге на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов, 13 295 тысяч тенге на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования, 668 тысяч тенге на внедрение консультантов по социальной работе и ассисентов в центрах занятости населения, 45 208 тысяч тенге на развитие трудового рынка, 95 000 тысяч тенге на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
в бюджет района на 2018 год из республиканского бюджета выделены целевые трансферты на развитие в размере 298 895 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-10 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2018 № 24-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-11. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №115 от 7 июня 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
Сокращены текущие целевые трансферты в размере 706 тысяч тенге выделенные в бюджет района на 2018 год из областного бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассисентов в центрах занятости населения;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 2 381 тысяч тенге, на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, 13 578 тысяч тенге на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям, 2 899 тысяч тенге на оплату услуг индивидиуального помощника для инвалидов 1 группы;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 150 000 тысяч тенге на средний ремонт улиц Бухарбай батыр, Абай, Нысанбай жырау;
в бюджет района на 2018 год из областного бюджета выделены целевые трансферты на развитие в размере 33 210 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.

Ескерту. Шешім 1-11-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 27.06.2018 № 24-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-12. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 тамыздағы №172 қаулысымен:
Облыстың басқару схемасының құрылымы өзгеруіне байланысты аудан бюджетінен облыстық бюджетке 500 мың теңге қайтарылғаны;
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берілген қаржыдан 4 129 мың теңге және еңбек нарығын дамытуға берілген қаржыдан 707 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-12-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 29-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-13. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 264 қаулысымен:
Облыстық бюджет қаражысы есебінен мәдениет нысанын жылумен қамтамасыз етуге 3 089 мың теңге, жаңадан іске қосылған білім беру нысанына 969 мың теңге, жалпы білім беретін мектептеріне сұйық отын сатып алуға 130 000 мың теңге, нәтижелі жұмыспен қамтуды және кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын бағытталған, іс-шараларын іске асыруға 2 405 мың теңге, жаңа іске қосылған дене шынықтыру және спорт нысандарын ұстауға 18 089 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Облыстық бюджет қаржысы есебінен берілген білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылыммен қамтамасыз етуден 755 мың теңге, нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын бағытталған, іс-шараларын іске асырудан 7 065 мың теңге, өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуден 4 777 мың теңге, Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асырудан 269 мың теңге, туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуден 1758 мың теңге, гемоблостоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гемотологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуден 219 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттерден қысқартылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-11 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2018 № 24-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-12. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №172 от 16 августа 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
В связи с изменением структуры схемы управления области из районного бюджета в областной бюджет возвращены 500 тысяч тенге;
Сокращены текущие целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2018 год из республиканского бюджета в размере 4 129 тысяч тенге на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры и в размере 707 тысяч тенге на развитие рынка труда.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-12 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26.09.2018 № 29-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-13. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №264 от 16 ноября 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района № 1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
Выделены из областного бюджета текущие целевые трансферты в размере 3 089 тысяч тенге на обеспечение отопления объекта культуры , 969 тысяч тенге на содержание вновь введенных объектов образования, 130 000 тысяч тенге приобретение жидкого топлива для общеобразовательных школ, 2 405 тысяч тенге на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, 18 089 тысяч тенге на содержание вновь введенных объектов физической культуры и спорта;
Сокращены текущие целевые трансферты выделенные из областного бюджета на обеспечение объектов образования цифровой образовательной инфраструктурой 755 тысяч тенге, на реализацию мероприятий, направленных на развития рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства 7 065 тысяч тенге, на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 4 777 тысяч тенге, на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы 269 тысяч теңге, на социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения 1 758 тысяч тенге, на социальную помощь для детей, состоящих на диспансерском учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию 219 тысяч тенге;

Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеуден 441 мың теңге, жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуден 281 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;
Республикалық бюджет қаражысы есебінен Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру шеңберіне 632 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Республикалық бюджет қаржысы есебінен берілген қаржыдан ымдау тілі маманының қызмет көрсетуден 382 мың теңге және техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуден 83 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-13-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 32-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативтері келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) “Төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы” және “Төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы” -50 пайыз;
2) “Төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы”-0 пайыз;
3) “Әлеуметтік салық” -50 пайыз.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетінде, аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 640 850 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жалағаш кенті 354 173 мың теңге;
Аққұм ауылдық округі 84 754 мың теңге;
Бұқарбай батыр ауылдық округі 93 399 мың теңге;
Еңбек ауылдық округі 46 516 мың теңге;
Мәдениет ауылдық округі 62 008 мың теңге.
4. 2018 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында ауылдық округ әкімі аппараттарының шығыстары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында ауылдық округ әкімі аппараттарының шығыстары 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында ауылдық округ әкімі аппараттарының шығыстары 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2020 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сокращены погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом 441 тысяч тенге, обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета 281 тысяч тенге;
Выделены из республиканского бюджета текущие целевые трансферты в размере 632 тысяч тенге в рамках реализаций плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы;
Сокращены текущие целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка 382 тысяч тенге и на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств 83 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-13 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2018 № 32-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть что, нормативы распределения в район в составе доходов бюджета района на 2018 год установлены в следующих объемах:
1) “Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты” и “Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты” -50 процентов;
2) “Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты” -0 процентов;
3) “Социальный налог” - 50 процентов.
3. Предусмотреть в бюджете района на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме 640 850 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жалагаш 354 173 тысяч тенге;
Сельский округ Аккум 84 754 тысяч тенге;
Сельский округ Бухарбай батыр 93 399 тысяч тенге;
Сельский округ Енбек 46 516 тысяч тенге;
Сельский округ Мадениет 62 008 тысяч тенге;
4. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2018 год согласно приложению 4.
5. Утвердить расходы аппаратов акима поселка, сельских округов в составе бюджета района на 2018 год согласно приложению 5.
6. Утвердить расходы аппаратов акима поселка, сельских округов в составе бюджета района на 2019 год согласно приложению 6.
7. Утвердить расходы аппаратов акима поселка, сельских округов в составе бюджета района на 2020 год согласно приложению 7.
8. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2018 год согласно приложению 8.
9. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2019 год согласно приложению 9.
10. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2020 год согласно приложению 10.

11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері 12-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2018 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 13-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2018 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері 14-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 4 435 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 32-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

11. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные из областного бюджета в бюджет района на 2018 год согласно приложению 11.
12. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в бюджет района на 2018 год согласно приложению 12.
13. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в бюджет района на 2018 год согласно приложению 13.
14. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в бюджет района на 2018 год согласно приложению 14.
15. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 4 435 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2018 № 32-1 (вводится в действие с 01.01.2018).

16. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 15-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
17. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
19-сессиясының төрағасы
К. СУЛЕЙМЕНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. ЕСПАНОВ
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет

16. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2018 год, согласно приложению 15.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 19 сессии
Жалагашского районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата ЕСПАНОВ М.
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Бюджет района на 2018 год

202
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
418661,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
4764
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4764
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
65645,8
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
65645,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
17351
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
17351
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
307715,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
156798
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22604
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4017
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
167
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2471
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
41047
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3632
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
39131,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37848
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
23185
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22808
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
715104
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1622
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

202
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
418661,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
4764
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4764
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
65645,8
010
Государственная адресная социальная помощь
65645,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17351
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17351
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
307715,7
004
Программа занятости
156798
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22604
007
Оказание жилищной помощи
4017
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
167
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2471
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41047
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3632
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39131,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37848
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23185
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
22808
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
715014
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1622
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

142874
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
44903
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
66516
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
800
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12888
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17767
05
Денсаулық сақтау
212
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
212
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
212
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
201975
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
5003
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5003
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
46725
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
46725
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14837
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
14837
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
135033
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34000
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21192
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
3200
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
167
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3737
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
4247
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3232
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35218
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

142874
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
44903
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
66516
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
800
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12888
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17767
05
Здравоохранение
212
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
212
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
212
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
201975
464
Отдел образования района (города областного значения)
5003
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5003
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
46725
010
Государственная адресная социальная помощь
46725
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14837
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14837
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
135033
004
Программа занятости
34000
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21192
007
Оказание жилищной помощи
3200
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
167
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3737
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4247
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3232
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35218
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

6436962
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
491259
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
25452
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25452
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппарты
119044
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
119044
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
191891
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
191891
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29111
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28547
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
564
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
11537
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер және сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11537
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30045
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30045
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29365
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29365
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
11671
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11671
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
43143
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43143
02
Қорғаныс
7490
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7128
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7128
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
362
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

6436962
01
Государственные услуги общего характера
491259
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
25452
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25452
122
Аппарат акима района (города областного значения)
119044
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
119044
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
191891
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
191891
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29111
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28547
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватиза-ционная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
564
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
11537
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
11537
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
30045
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
30045
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29365
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
29365
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
11671
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
11671
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
43143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
43143
02
Оборона
7490
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7128
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7128
122
Аппарат акима района (города областного значения)
362
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

424601
Мәслихат хатшыларының лауазымдық еңбекақысының ұлғаюы
656
Жалпы бiлiм беретін мектептерді қосымша физика кабинеттерімен қамтамасыз етуге
28376
Жалпы бiлiм беретін мектептерді қосымша химия кабинеттерімен қамтамасыз етуге
26128
Жалпы бiлiм беретін мектептерді қосымша биология кабинеттерімен қамтамасыз етуге
17100
Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық кабинеттерін ұстауға
15539
Жалпы білім беретін мектептерін цифрлық инфрақұрылыммен қамтамасыз ету
56485
Мектептердегі оқушыларды оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерімен қамтамасыз ету
2809
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы материалдық көмекке
192
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға
16595
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
13232
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге
6900
1 топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің әлеуметтік көмектеріне ақы төлеуге
2899
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
2240
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыру
28955
Атаулы әлеуметтік көмектің жаңа форматын енгізуіне байланысты жұмыспен қамту орталықтарын материалдық-техникалық базасымен нығайту
180
Қалалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға
559
Су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға
52600
Облыстық деңгейден аудандық деңгейге берілген 1 бірлік штаттан тыс қызметкердің ұстау шығындарына
1009
Мәдениет ауылдық клубының жылуына
3089
Жаңадан іске қосылған білім беру нысандарының ұстау шығынына
969
Жалпы білім беретін мектептерге сұйық отын сатып алуға
130000
Жаңадан іске қосылған дене шынықтыру және спорт нысандарын ұстауға
18089
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 12- қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 27.06.2018 № 24-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
(Сомасы, мың теңге)
Барлығы

424601
Увеличение размера должностных окладов секретарей маслихатов;
656
На обеспечение предметных кабинетов физики общеобразовательных школ
28376
На обеспечение предметных кабинетов химии общеобразовательных школ
26128
На обеспечение предметных кабинетов биологии общеобразовательных школ
17100
Содержание кабинетов психолого-медико-педагогической консультации
15539
На обеспечение общеобразовательных школ области цифровой инфраструктурой
56485
На обеспечение учащихся школ области учебниками и учебно-методическими пособиями
2809
На единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
192
На социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
16595
На оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
13232
На социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
6900
На оплату услуг индивидиуального помощника для инвалидов 1 группы
2899
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2240
Реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
28955
Укрепление материально-технической базы центров занятости в связи с внедрением нового формата адресной социальной помощи;
180
На приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам
559
На подготовку документации объектов водного хозяйства
52600
На перераспределение 1 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень
1009
На обеспечение отопления обьекта аульного клуба Мадениет
3089
На содержание вновь введенных объектов образования
969
На приобретение жидкого топлива для общеобразовательных школ
130000
На содержание вновь введенных объектов физической культуры и спорта
18089
Приложение 12 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в бюджет района на 2018 год
Сноска. Приложение 12 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2018 № 24-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

68820
Шәменов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
17084
Мырзабай ахун елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғыртуға және кеңейту
18526
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
10988
Т.Жүргенов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
11111
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
11111
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 13- қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 32-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
(Сомасы, мың теңге)
Барлығы
508651
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
61448
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
11393
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4261
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
161290
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
13295
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
20338
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
53179
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіру
6733
Еңбек нарығын дамыту

68820
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Шаменов
17084
Реконструкция и расширенние систем водоснабжения в населенном пункте Мырзабай Ахун
18526
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
10988
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Т.Жургенова
11111
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
11111
Приложение 13 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в бюджет района на 2018 год
Сноска. Приложение 13 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2018 № 32-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
508651
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
61448
Доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
11393
Доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
4261
Доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм
161290
Доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
13295
Реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы;
20338
Выплату государственной адресной социальной помощи
53179
Внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов Центров занятости
6733
Развитие рынка труда

85843
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
90871
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 14- қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 14-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 27.06.2018 № 24-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
(Сомасы, мың теңге)
Барлығы

85843
Финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
90871
Приложение 14 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в бюджет района на 2018 год
Сноска. Приложение 14 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2018 № 24-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
(Сумма, тысяч тенге)
Всего

619384
Шәменов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
153755
Мырзабай Ахун елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғыртуға және кеңейту
166734
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
100000
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
98895
Мақпалкөл елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
100000
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 15- қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы бiлiм беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 16-қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Шешім 16-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 27.06.2018 № 24-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Жалағаш кенті
200000
Бұқарбай батыр көшесін орташа жөндеу

619384
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Шаменов
153755
Реконструкция и расширенние систем водоснабжения в населенном пункте Мырзабай Ахун
166734
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
100000
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
98895
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Макпалкол
100000
Приложение 15 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2018 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 16 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов
Сноска. Решение дополнено приложением 16 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2018 № 24-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Поселок Жалагаш
2000000
Средний ремонт улицы Бухарбай батыра

100000
Абай көшесін орташа жөндеу
50000
Нысанбай жырау көшесін орташа жөндеу
50000
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17-қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Шешім 17-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 32-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Жалағаш кенті

100000
Средний ремонт улицы Абая
50000
Средний ремонт улицы Нысанбай жырау
50000
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов
Сноска. Решение дополнено приложением 17 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2018 № 32-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Кент Жалагаш

111961,2
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
239,2
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
2070
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5206
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
104446
Аққұм ауылдық округі
1962
Аққұм ауылдық клуб ғимаратының жылу жүйесін жөндеуге
448
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
925
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
589
Мәдениет ауылдық округі
4428
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
808
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
3620
Бұқарбай батыр ауылдық округі
3100
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2700
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
400
Еңбек ауылдық округі
3755
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2800
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
925
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
30
Барлығы:
125206,2
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 18-қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 18-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 32-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Барлығы
397689,4
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
187573,2
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2105
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3300
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2129
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5793
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3950
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
802
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1047,2
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер және сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

111961,2
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
239,2
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
2070
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5206
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
104446
Сельский округ Аккум
1962
Ремонт системы отопления здания сельского клуба Аккум
448
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
589
Сельский округ Мадениет
4428
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
808
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
3620
Сельский округ Бухарбай батыр
3100
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2700
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
400
Сельский округ Енбек
3755
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2800
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
30
Всего
125206,2
Приложение 18 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 18 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2018 № 32-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
397689,4
Государственные услуги общего характера
187573,2
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2105
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
3300
Капитальные расходы государственного органа
2129
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5793
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3950
Капитальные расходы государственного органа
3800
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
802
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1047,2
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне

400
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1193
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2063,7
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1507
Жұмыспен қамту бағдарламасы
8000
Тұрғын үйге көмек көрсету
1600
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
948
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
230
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
18480
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11363
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
208
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
546
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1363
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
35115,3
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
1882
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
10264
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
368
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5789
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
595
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
344
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1875
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3300
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

400
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1193
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2063,7
Государственная адресная социальная помощь
1507
Программа занятости
8000
Оказание жилищной помощи
1600
Обеспечение деятельности центров занятости населения
948
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
230
Жилищно-коммунальное хозяйство
18480
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Развитие коммунального хозяйства
11363
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие коммунального хозяйства
5000
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
208
Освещение улиц населенных пунктов
546
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1363
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
35115,3
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1882
Поддержка культурно-досуговой работы
10264
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
368
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5789
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
595
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
344
Капитальные расходы государственного органа
1875
Услуги по проведению государственной информационной политики
3300
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры

882
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5730
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4086,3
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20275
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1564
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1099
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16002
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1560
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1040
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
520
Көлік және коммуникация
1000
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000
Басқалар
3545
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1000
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2545
Трансферттер
16639,4
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9282,1
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
432,3
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
6925
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 19-қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 19-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-1; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 32-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Барлығы (мың теңге)
Барлығы
355604,0
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
41010
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1616
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

882
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5730
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4086,3
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20275
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1564
Капитальные расходы государственного органа
500
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
210
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
1099
Капитальные расходы государственного органа
900
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16002
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1560
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
1040
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
520
Транспорт и коммуникации
1000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1000
Прочие
3545
Поддержка предпринимательской деятельности
1000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2545
Трансферты
16639,4
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9282,1
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
432,3
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
6925
Приложение 19 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года № 19-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 19 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-1; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2018 № 32-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
355604,0
Государственные услуги общего характера
41010
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
1616
Капитальные расходы государственного органа
1200
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

1629
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
305
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1146
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
559
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1288
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1415
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
134
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
426
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13979
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
596
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі Ауыл шаруашылығы обьектілерін дамыту
1734
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
329
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2212
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6471
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2027
Жергілікті деңгейде жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2605
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2605
Көлік және коммуникация
172616
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22233
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
150383
Басқалар
23789
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1465
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңір-лерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1524
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
20800

1629
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
305
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1146
Функционирование районных (городских) библиотек
559
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
1288
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1415
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
161
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
134
Капитальные расходы государственного органа
426
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13979
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
596
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие объектов сельского хозяйства
1734
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
329
Организация санитарного убоя больных животных
2212
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6471
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2027
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
210
Капитальные расходы государственного органа
400
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2605
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
2605
Транспорт и коммуникации
172616
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22233
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
150383
Прочие
23789
Поддержка предпринимательской деятельности
1465
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1524
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20800