“Мал жаятын орындарды айқындау туралы” Аққыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі №9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Аққыр ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 мамырдағы N 2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда N 5840 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Аққыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Мал жаятын орындарды айқындау туралы” Аққыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 9 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5626 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 тамызда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2016 жылғы 27 қазанда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққыр ауылдық округі әкімі Ж. Матаев

О признании утратившим силу решение акима сельского округа Аккыр от 26 сентября 2016 года № 9 “Об определении мест выпаса животных”
Решение акима сельского округа Аккыр Жалагашского района Кызылординской области от 5 мая 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 мая 2017 года № 5840
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” аким сельского округа Аккыр РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Аккыр от 26 сентября 2016 года № 9 “Об определении мест выпаса животных” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5626, опубликовано 27 августа 2016 года в газете “Жалагаш жаршысы” и 27 октября 2016 года в информационно-правовой системе “Әділет”).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аккыр Ж. Матаев