“Мал жаятын орындарды айқындау туралы” Қаракеткен ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 1 ақпандағы №1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Қаракеткен ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 5817 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қаракеткен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Мал жаятын орындарды айқындау туралы” Қаракеткен ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5736 болып тіркелген, 2017 жылы 25 ақпанда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаракеткен ауылдық
округінің әкімі Қ. Өлментай

О признании утратившим силу решения акима сельского округа Каракеткен от 1 февраля 2017 года №1 “Об определении мест выпаса животных”
Решение акима сельского округа Каракеткен Жалагашского района Кызылординской области от 13 апреля 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 апреля 2017 года № 5817
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” аким сельского округа Каракеткен РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Каракеткен от 1 февраля 2017 года № 1 “Об определении мест выпаса животных” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5736, опубликовано 25 февраля 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы”).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Каракеткен Олментай К.