Жаңаталап ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 18 шілдедегі № 2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 тамызда № 5926 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” 2001 жылғы 23 қаңтардағы, “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Жалағаш ауданы, Жаңаталап ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаталап ауылының атауы жоқ көшеге "Дайрабай Бекбергеновтің" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаталап ауылдық округінің әкімі Қ.Абдикалыков

О присвоении названия безымянной улице в селе Жанаталап
Решение акима сельского округа Жанаталап Жалагашского района Кызылординской области от 18 июля 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 августа 2017 года № 5926
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве в Реcпублике Казахстан” и заключением областной ономастической комиссии от 26 апрелья 2017 года № 1 аким сельского округа Жанаталап Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Безымянной улице в селе Жанаталап присвоить имя Бекбергенова Дайрабая.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жанаталап Абдикалыков К.