“Мал жаятын орындарды айқындау туралы” Жаңадария ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңадария ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы N 3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 мамырда № 5844 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңадария ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Мал жаятын орындарды айқындау туралы” Жаңадария ауылдық округі әкімінінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 8 ақпанда № 5721 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 ақпанда "Жалағаш жаршысы" газетінде жарияланған және 2017 жылғы 27 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңадария ауылдық
округі әкімі Р.Ақпанбетов

О признании утратившим силу решения акима сельского округа Жанадария от 6 января 2017 года №1 “Об определении мест выпаса животных”
Решение акима сельского округа Жанадария Жалагашского района Кызылординской области от 15 мая 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 мая 2017 года № 5844
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” аким сельского округа Жанадария РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима сельского округа Жанадария от 6 января 2017 года № 1 “Об определении мест выпаса животных” (зарегистировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 5721 от 8 февраля 2017 года, опубликовано 12 января 2017 года в газете “Жалагаш жаршысы” и опубликовано 27 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Жанадария Р. Акпанбетов