Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 шілдеде № 5894 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 08.11.2018 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сырдария ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 4 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4890 болып тіркелген, 2015 жылы 03 наурызында "Тіршілік тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Сырдария ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
"Келісілді"
Сырдария аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Е. Ахетов
"12" маусым 2017 жыл
Сырдария ауданы әкімінің
2017 жылғы "12" маусымдағы
№ 7 шешіміне қосымша
Сырдария ауданы бойынша сайлау учаскелері
р/с
Сайлау учаскесі
Орналасқан жері
Сайлау учаскелерінің
шекаралары
1
№154
Сырдария аудандық білім бөлімінің "№135 А.Тоқмағанбетов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
А.Тоқмағанбетов ауылдық округі
2
№155
Сырдария аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Сырдария аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Тереңөзек кентінің Бауыржан Момышұлы, Ыбырай Жахаев, Асқар Тоқмағанбетов, Қазақ, Жаппасбай Нұрсейтов, Жастар, Бұхарбай батыр, Достық, Наурыз, Желтоқсан, Әлішер Тоқмағанбетов, Жамбыл Жабаев көшелері, Жамбыл тұйық көшесі, Д.А.Қонаев көшесінің бас жақ бөлігінен Аманкелді Иманов көшесіне дейін, Азатбақыт Алиакбаров және Абай Құнанбаев көшелерінің Д.А.Қонаев көшесінен бастап көшенің соңына дейінгі бөліктері.
3
№156
Сырдария аудандық білім бөлімінің "№35 Иса Тоқтыбаев атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тереңөзек кентінің Аманкелді Иманов, Нағи Ілиясов, Жылқыбай Құттыбаев, Рахым Алшынбаев, Серікбай Жәкеев, Жеңістің 50 жылдығы, 1 май, Ә.Тәжібаев, Нұрғали Сыздықов, Нәлқожа Ергешбаев, Төлеп Жарекеев, Нұрқасым Бердіқұлов, Ағайынды Бозжановтар, Зинадин Лекеров, Бақтияр Жақыпов көшелері, Қозытай Әбуов, Найзабаев Әбду, Дінмұхамед Қонаев тұйық көшелері, Д.А.Қонаев көшесінің Аманкелді Иманов көшесінен бастап көшенің соңына дейінгі бөлігі, Абай Құнанбаев және Азатбақыт Әлиакбаров көшелерінің басынан Д.А.Қонаев көшесіне дейінгі бөліктері, Узтоп бөлімшесі.
4
№157
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Сырдария аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Тереңөзек кентінің Ғани Мұратбаев, Сырдария, Мұхтар Әуезов, Иса Тоқтыбаев, Әлия Молдагулова, Мәншүк Маметова, Күләш Байсейітова, Дүйсенбай Керейтбаев, Қожабек Кенжебекұлы Дәдікбаев, Сейткерей Усабаев, Оспан Әбілпаттаев, Тоғанас батыр, Алма Оразбаева, Қ.Қазантаев, Шамахан Құндызбаев, Қажыман Асанов көшелері, Иса Тоқтыбаев, Әбдулпаттаев Оспан тұйықтары.
5
№158
Сырдария аудандық білім бөлімінің "№131 Талғат Қозыбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тереңөзек кентіндегі Бәкір Өтепов, Айтбай арық, Ақтам, Қасым Бөдеев, Қызылдихан көшелері, Қызылдихан, Талғат Қозыбаев тұйық көшелері.
6
№159
Сырдария аудандық білім бөлімінің "№137 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
С.Сейфуллин ауылдық округі
7
№160
"Қалжан Ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қалжан Ахун ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қалжан ахун ауылдық округі
8
№161
Сырдария аудандық білім бөлімінің "№191 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Іңкәрдария ауылдық округі
9
№162
"Ақжарма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжарма ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақжарма ауылдық округі
10
№163
"Шаған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шаған ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Шаған ауылының Т.Әлжанов, Әділ Атақаев, Ғ.Мұратбаев, Ардагерлер, Қатира Мыханова, Аманкелді Иманов, Жұбатқан Бекпанов, Есет би, Достық, Наурыз, Бейбітшілік және Ә.Тұйғынов көшелері, Аманкелді Иманов, Жұбатқан Бекпанов, Есет би тұйық көшелері, Жартықұм қоныс
11
№164
Сырдария аудандық білім бөлімінің "Шаған әуез мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шаған ауылының Е.Адаев, Аябек, Ж.Омаров, Ә.Омаров, Абай, Р.Оразғалиев көшелері және Шешен ауылы бөлімшесі
12
№165
"Нағи Ілиясов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Нағи Ілиясов ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Н.Ілиясов ауылдық округі
13
№166
"Шіркейлі ауылдық округі әкімінің аппаратының Шіркейлі ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шіркейлі ауылдық округі
14
№167
Сырдария аудандық білім бөлімінің "№44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қоғалыкөл ауылдық округі
15
№168
Сырдария аудандық білім бөлімінің "№147 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бесарық ауылдық округі
16
№ 169
"Аманкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аманкелді ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Аманкелді ауылдық округі
17
№170
Сырдария аудандық білім бөлімінің "№174 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жетікөл ауылдық округі
18
№171
"Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппаратының Айдарлы ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Айдарлы ауылдық округі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 12 июня 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 июля 2017 года № 5894. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 8 ноября 2018 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 08.11.2018 № 8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Сырдарьинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Сырдарьинского района от 02 марта 2015 года № 4 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4890, опубликовано 03 марта 2015 года в газете "Тіршілік тынысы").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сырдарьинского района".
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
"Согласовано"
Председатель избирательной комиссий
Сырдарьинского района
_______________ Ахетов Е.
"12" июня 2017 года
Приложение к решению акима
Сырдарьинского района № 7
от "12" июня 2017 года
Избирательные участки по Сырдарьинскому району
п/н
Избирательные участки
Место расположения
Границы избирательных участков
1
№154
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №135 имени А.Токмаганбетова" Сырдарьинского районного отдела образования
Сельский округ А.Токмаганбетова
2
№155
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры Сырдарьинского района" Сырдарьинского районного отдела культуры и развития языков
Улицы Бауыржан Момышулы, Ибрая Жахаева, Аскара Токмаганбетова, Казах, Жаппасбай Нурсеитова, Жастар, Бухарбай батыра, Достык, Наурыз, Желтоксан, Алишер Токмаганбетова, Жамбыл Жабаева, переулок Жамбыла, начальная часть улицы Д.А.Конаева до улицы Амангельды Иманова, часть улиц Азатбакыт Алиакбарова и Абая Кунанбаева от улицы Д.А.Конаева до конца улицы поселка Теренозек.
3
№156
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №35 имени Исы Токтыбаева" Сырдарьинского районного отдела образования
Улицы Амангельды Иманова, Наги Ильясова, Жылкыбай Куттыбаева, Рахим Алшинбаева, Серикбай Жакеева, Женистин 50 жылдыгы, 1 мая, А.Тажибаева, Нургали Сыздыкова, Налькожа Ергешбаева, Толеп Жарекеева, Нуркасым Бердикулова, Агайынды Бозжановтар, Зинадин Лекерова, Бактияр Жакыпова, переулки Козытай Абуова, Абду Найзабаева, Динмухамед Конаева, часть улицы Д.А.Конаева от улицы Амангельды Иманова и до конца улицы, начальная часть улиц Абай Кунанбаева и Азатбакыт Алиакбарова до улицы Д.А.Конаева, отделение Узтоп поселка Теренозек.
4
№157
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сырдарьинский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области"
Улицы Гани Муратбаева, Сырдария, Мухтара Ауезова, Иса Токтыбаева, Алия Молдагуловой, Маншук Маметовой, Куляш Байсеитовой, Дуйсенбай Керейтбаева, Кожабек Кенжебекулы Дадикбаева, Сейткерей Усабаева, Оспан Абилпаттаева, Тоганас батыра, Алма Оразбаевой, К.Казантаева, Шамахан Кундызбаева, Кажыман Асанова, переулки Иса Токтыбаева, Оспан Абдулпаттаева поселка Теренозек.
5
№158
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №131 имени Талгата Козыбаева Сырдарьинского районного отдела образования"
Улицы Бакир Утепова, Айтбай арык, Актам, Касым Бодеева, Кызылдихан, переулки Кызылдихан, Талгата Козыбаева поселка Теренозек.
6
№159
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №137" Сырдарьинского районного отдела образования
Сельский округ С.Сейфуллина
7
№160
Государственное коммунальное казенное предприятие "сельский клуб Калжан Ахун" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Калжан Ахун"
Сельский округ Калжан Ахун
8
№161
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №191" Сырдарьинского районного отдела образования
Сельский округ Инкардария
9
№162
Государственное коммунальное казенное предприятие "сельский клуб Акжарма" государственного коммунального учреждения "Аппарат акима сельского округа Акжарма"
Сельский округ Акжарма
10
№163
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Шаган" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шаган"
Улицы Т.Альжанова, Адиль Атакаева, Г.Муратбаева, Ардагерлер, Катира Мыханова, Амангельды Иманова, Жубаткан Бекпанова, Есет би, Достык, Наурыз, Беибитшилик и А.Туйгынова села Шаган, переулки Амангельды Иманова, Жубаткан Бекпанова, Есет би, урочище Жартыкум
11
№164
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шаганская музыкальная школа" Сырдарьинского районного отдела образования
улицы Е.Адаева, Аябек, Ж.Омарова, А.Омарова, Абая, Р.Оразгалиева села Шаган и отделение Шешен ауылы
12
№165
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Наги Ильясов" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Наги Ильясов"
Сельский округ Н.Ильясова
13
№166
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Ширкейли аппарата акима сельского округа Ширкейли"
Сельский округ Ширкейли
14
№167
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №44" Сырдарьинского районного отдела образования
Сельский округ Когалыколь
15
№168
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №147" Сырдарьинского районного отдела образования
Сельский округ Бесарык
16
№ 169
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Амангельды" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Амангельды"
Сельский округ Амангельды
17
№170
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №174" Сырдарьинского районного отдела образования
Сельский округ Жетиколь
18
№171
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб Айдарлы аппарата акима сельского округа Айдарлы"
Сельский округ Айдарлы