Жеңiлдiк беру туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 125 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 5970 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 44-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1996 жылғы 1 қаңтарға дейiн "Отан", "Даңқ" ордендерiмен наградталған, айырымның ең жоғары дәрежесi – "Халық Қаһарманы" атағына, республиканың құрметтi атақтарына ие болған азаматтарға әлеуметтік қолдау үшін ай сайын - 1,9 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жеңiлдiк берiлсiн.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті
14 сессиясының төрағасы:
Е.Жақыпов
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов

О предоставлении льготы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2017 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 сентября 2017 года № 5970
В соответствии со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Для социальной поддержки гражданам, награжденным до 1 января 1996 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенным высшей степени отличия - звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики предоставить льготу за счет средств местного бюджета ежемесячно в размере 1,9 месячных расчетных показателей.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной
14 сессии районного маслихата:
Е.Жакыпов
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов