"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №79 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 155 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 6107 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)- тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 79 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 5684 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 23 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 7086635,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4398853,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12546 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19880 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2655355,9 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар – 7930340,1 мың теңге ";
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 3) таза бюджеттік кредиттеу – 203853 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 253469 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49616 мың теңге ";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 6005 мың теңге";
қаржы активтерін сатып алу – 6005 мың теңге ";
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5) бюджет тапшылығы – - 1053562,5 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1053562,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 251859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49616 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №79 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2017 года № 6107. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 79 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5684, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 февраля 2017 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 7086635,6 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4398853,7 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 12546 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 19880 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2655355,9 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 7930340,1 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 203853 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 253469 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49616 тысяч тенге ";
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"4) сальдо от операций с финансовыми активами – 6005 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6005 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 1053562,5 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета –1053562,5 тысяч тенге;
поступление займов -251859 тысяч тенге;
погашение займов – 49616 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын калдықтары – 851319,5 мың теңге ".
Аталған шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
17 сессиясының төрағасы:
Ж.Налибаева
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №155 шешіміне 1 – қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 851319,5 тысяч тенге ".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 17 сессии
районного маслихата:
Ж.Налибаева
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 155

3215527,3
003
Жалпы білім беру
3035612
006
Балаларға қосымша білім беру
179915,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
96202
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
96202
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
195497
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28357,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
32661,6
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
76939,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1440,7
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8578,9
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9921,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37382,9
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
214,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
369764,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7894,1
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7894,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
49663
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
297
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39031
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10335
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
55895,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
55895,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
242527,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105377
006
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22481,3
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
6024
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
142
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

3215527,3
003
Общеобразовательное обучение
3035612
006
Дополнительное образование для детей
179915,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
96202
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
96202
464
Отдел образования района (города областного значения)
195497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28357,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
32661,6
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
76939,9
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1440,7
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8578,9
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9921,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37382,9
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
214,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
369764,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
7894,1
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7894,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
49663
010
Государственная адресная социальная помощь
297
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
39031
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
10335
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
55895,3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55895,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
242527,8
004
Программа занятости
105377
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22481,3
007
Оказание жилищной помощи
6024
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
142
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому