"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Шиелі ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы №45 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 47 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 6 маусымда № 5865 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Шиелі ауданы әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Шиелі ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 45 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5836 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2017 жылғы 20 мамырда "Өскен өңір" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Т. Жағыпбаров

О признании утратившим силу решения акима Шиелийского района от 15 мая 2017 года №45 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Шиелийского района Кызылординской области от 5 июня 2017 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 июня 2017 года № 5865
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" исполняющий обязанности акима Шиелийского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Шиелийского района от 15 мая 2017 года № 45 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5836, опубликовано 17 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 20 мая 2017 года в газете "Өскен өңір").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Шиелийского района Т. Жагыпбаров