Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Шиелі ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 50 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 6072 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 77 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 19.03.2024 № 77 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Шиелі ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. "Шиелі аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Шиелі ауданының әкімі Ә. Оразбекұлы
Шиелі ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "11" желтоқсандағы
№ 50 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Шиелі ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Шиелийскому району на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 11 декабря 2017 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 декабря 2017 года № 6072. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 19 марта 2024 года № 77
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 19.03.2024 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О Пастбищах" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Шиелийскому району на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Шиелийский районный отдел сельского хозяйства" принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района А. Оразбекулы
Приложение к постановлению
акимата Шиелийского района
от "11" декабря 2017 года № 50
Схема пастбищеоборотов по Шиелийскому району на основании геоботанического обследования пастбищ