Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Керделі ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 тамыздағы № 82 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қыркүйекте № 5958 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Керделі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы Керделі ауылдық округінің Нартай Бекежанов ауылының оңтүстік бетіндегі атауы жоқ көшеге "Бибіхатша Смайлова" есімі берілсін.
2. Шиелі ауданы Керделі ауылдық округінің Нартай Бекежанов ауылындағы атауы жоқ көшеге "Оразмахан Ақпанбетов" есімі берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Керделі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы М. Әбжапбарға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Керделі ауылдық округінің әкімі Ф. Ержан

О присвоении наименований улиц
Решение акима сельского округа Кердели Шиелийского района Кызылординской области от 17 августа 2017 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 сентября 2017 года № 5958
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 26 апреля 2017 года № 1 аким сельского округа Кердели РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице на южной стороне села Нартай Бекежанов сельского округа Кердели Шиелийского района имя "Бибихатша Смаилова".
2. Присвоить безымянной улице в селе Нартай Бекежанова сельского округа Кердели Шиелийского района имя "Оразмахан Акпанбетова".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Кердели" М. Абжапбар.
4. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кердели Ф. Ержан