Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017 - 2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 146 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 шілдеде № 3391 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Бiлiм туралы" заңдарына сәйкес облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі мамандарды даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. "Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі 2017–2018 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдау бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыруды көздестірсін.
4. "Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (З.Ж. Тастемірова):
осы қаулының техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін;
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының
білім басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
З. Ж. Тастемірова
" 12 " 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
К.А. Оралбаева
" 12 " 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.М. Қалмұратова
" 12 " 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының
индустриялық-инновациялық даму
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Н. Қ. Қарасаев
"12" 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының кәсіпкерлік
және сауда басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
В.Т. Мұстапаева
" 12 " 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
" 12 " 06 2017 ж.
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Х.Х. Нұрғалиева
" 12 " 06 2017 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2017 жылғы " 12 " маусымдағы
№ 146 қаулысына
қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017- 2018 учебный год в рамках реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы
Постановление акимата Мангистауской области от 12 июня 2017 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 июля 2017 года № 3391.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год по дневной форме обучения согласно приложению к настоящему постановлению;
2. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку специалистов.
3. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области" предусмотреть финансирование государственного образовательного заказа по приему в учебные заведения технического и профессионального образования в 2017-2018 учебном году.
4. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" (Тастемировой З.Ж.)
обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год;
обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Нургазиеву Б.Г.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Управления образования
Мангистауской области"
Тастемирова З.Ж.
"12" 06 2017 г.
исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управления здравоохранения
Мангистауской области"
Оралбаева К.А.
"12" 06 2017 г.
руководитель государственного учреждения
"Управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области"
Калмуратова Г.М.
"12" 06 2017г.
руководитель государственного учреждения
"Управления индустриально- инновационного
развития Мангистауской области"
Карасаев Н.К.
"12" 06 2017 г.
руководитель государственного учреждения
"Управления предпринимательства
и торговли Мангистауской области"
Мустапаева В.Т.
"12" 06 2017 г.
руководитель государственного учреждения
"Управления финансов
Мангистауской области"
Альбекова М.Б.
"12" 06 2017 г.
исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управления экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области"
Нургалиева Х.Х.
"12" 06 2017 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "12" июня 2017 года № 146

Күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2017 - 2018 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Ескерту. қосымшаға өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы әкімдігінің 10.12.2018 № 313 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мамандықтың (кәсіп) коды мен аты
Оқушылар саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі" МКҚК
1
1013000 Механикалық өңдеу, өлшеу - бақылау құралдары және өндірістегі
автоматика:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары
және автоматика бойынша слесарі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
1201000 Автомобиль көлігіне
техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120107 2 Автокөлікті жөндеу
слесарі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
1211000 Тігін өндірісі және
киімдерді үлгілеу:
121103 2 Тігінші
25
11 сынып
қазақша
10 ай
4
1403000 Ішкі санитарлық-техникалық
құрылғыларды, желдеткіштерді және
инженерлік жүйелерді монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша):
140301 2 Слесарь-сантехник
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі" МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды
ұйымдастыру :
050801 2 Аспаз
050802 2 Кондитер
25
25
9 сынып
9 сынып
орысша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
1211000 Тігін өндірісі және
киімдерді үлгілеу:
121106 2 Арнайы тігінші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
1304000 Есептеу техникасы және
бағдарламалық қамтамасыз ету
(түрлері бойынша) :
130401 2 Электрондық есептеу
машиналарының операторы
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
Жиыны :

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2017-2018 учебный год по дневной форме обучения
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 10.12.2018 № 313(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и название профессий и специальностей Количество
учащихся
Базовое
образование
Язык обучения Срок
обучения
1.ГККП " Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий"
Управления образования Мангистауской области
1
1013000 Механообработка,
контрольно-измерительные
приборы и автоматика в
промышленности:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
25
11 классов
казахский
10 мес.
4
1403000 Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем (по видам):
140301 2 Слесарь-сантехник
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
100
2.ГККП "Актауский технологический колледж сервиса"
Управления образования Мангистауской области
1
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
9 классов
русский
2 года 10 мес.
050802 2 Кондитер
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
1211000 Швейное производство и
моделирование одежды:
121106 2 Портной
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
9 классов
русский
2 года 10 мес.
Итого:

100
Маңғыстау облысының білім басқармасы
"Бейнеу политехникалық колледжі" МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
1201000 1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120106 2 Автокөліктердің электр
құрылғыларын жөндеуші электрик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :
50
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Қарақия кәсіптік колледжі" МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу:
121103 2 Тігінші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу
машиналарының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :
75
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Маңғыстау энергетикалық колледжі" МКҚК
1
0808000 Мұнай, газ өңдеу және
химия өнеркәсібінің жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және
жөндеу (түрлері бойынша):
080801 2 Слесарь-жөндеуші
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
2
0901000 Электр станциялары мен желілерінің электр жабдықтары (түрлері бойынша):
090101 2 Электрмонтер (барлық атаулар)
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
3
0906000 Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық
қондырғылары:
090601 2 Қазандық жабдықтарын
аралаушы машинист
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
4
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша)
130201 2 Бақылау-өлшеу аспаптары мен автоматика слесарі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :

100
3.ГККП "Бейнеуский политехнический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120106 2 Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
50
4.ГККП "Каракиянский профессиональный колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
1103000 Судостроение и техническое обслуживание судовых машин и механизмов:
110310 2 Трубогибщик судовой
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
13401 2 Оператор электронноо-вычислительных машин
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
75
5.ГККП "Мангистауский энергетический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования предприятий нефтегазоперерабатывающей и химической промышленности (по видам):
080801 2 Слесарь-ремонтник
25
9 классов
русский
2 года 10 мес.
2
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей (по видам):
090101 2 Электромонтер (всех наименований)
25
9 классов
русский
2 года 10 мес.
3
0906000 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций:
090601 2 Машинист-обходчик по котельному оборудованию
25
9 классов
русский
2 года 10 мес.
4
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130201 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:

100
Маңғыстау облысы білім басқармасының
"Маңғыстау техникалық колледжі" МКҚК
1
1201000 1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120106 2 Автокөліктердің электр
құрылғыларын жөндеуші электрик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :
25
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Түпқараған гуманитарлық-техникалық колледжі" МКҚК
1
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
120107 2 Автокөлікті жөндеу
слесарі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :
25
"Жаңаөзен политехникалық колледжі" ЖШС
1
0506000 Шаштараз өнері және сәндік косметика:
050601 2 Шаштараз-модельер
20
11сынып
қазақша
10 ай
2
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
050801 2 Аспаз
25
20
9 сынып
11сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
10 ай
3
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120106 2 Автокөліктердің электр
құрылғыларын жөндеуші
электрик
20
11 сынып
қазақша
10 ай
4
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу:
121107 2 Модельер-пішуші
20
11 сынып
қазақша
10 ай
Жиыны :
105
"Қайнар" колледжі" мекемесі
1
1306000 Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша):
130602 2 Телефон байланысының электр монтері
130601 2 Телекоммуникациялық
желілер және жүйелер бойынша электромонтер
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
10 ай
10 ай
Жиыны :
50
"Каспий өңірі "Болашақ" колледжі" ЖШС
1
1204000 Cу көлігін пайдалану
(бейін бойынша):
120401 2 Матрос (теңіз және балық
аулау флоты)
25
9 сынып
қазақша

100
9.ГККП " Мангистауский технический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120106 2 Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
25
10.ГККП "Тупкараганский гуманитарно-технический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобиля"
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
25
11.ТОО "Жаңаөзен политехникалық колледжі"
1
0506000 Парикмахерское искусство и декоративная косметика:
050601 2 Парикмахер-модельер
20
11 классов
казахский
10 мес.
2
0508000 Организация питания:
2 года 10
050801 2 Повар
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
050801 2 Повар
20
11 классов
казахский
10 мес
3
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120106 2 Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования
21
11 классов
казахский
10 мес.
4
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121107 2 Модельер-закройщик
20
11 классов
казахский
10 мес.
Итого:
106
12.Учреждение Колледж "Кайнар"
1
1306000 Радиоэлектроника и связь (поဠвидам):
130601 2 Электромонтер по телекоммуникационным сетям и системам
25
11 классов
казахский
10 мес.
130602 2 Электромонтер телефонной связи
25
11 классов
казахский
10 мес.
Итого:
50
13.ТОО "Прикаспийский колледж "Болашак"
1
1204000 Эксплуатация водного транспорта (по профилю):
120401 2 Матрос (морской и рыбопромысловый флот)
25
9 классов
казахский

2 жыл 10 ай
2
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану:
140124 2 Кең бейінді құрылыс шебері
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны :
50
"Ақтау есептік-технологиялық колледжі" мекемесі
1
0402000 Дизайн (бейін бойынша):
040202 2 Көркемдік-әсемдеу
жұмыстарын орындаушы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
0506000 Шаштараз өнері және
сәндік косметика:
050607 2 Шаштараз стилист
25
25
25
9 сынып 9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
10 ай
3
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
121103 2 Тігінші
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны :
175
"Мейірбике" колледжі" ЖШС
1
1121000 Медициналық техниканы
монтаждау, техникалық қызмет көрсету және жөндеу:
112101 2 Медициналық жабдықтарды жөндеу және қызмет көрсету электр
механигі
25
11 сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
Жиыны :
25
Облыс бойынша:
1131
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК      - мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
ЖШС      - жауапкершілігі шектеулі серіктестік

2 года 10 мес.
2
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140124 2 Мастер-строитель широкого профиля
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
50
14.Учреждение "Актауский учетно-технологический колледж"
1
0402000 Дизайн (по профилю):
040202 2 Исполнитель художественно-оформительских работ
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
0506000 Парикмахерское искусство и декоративная косметика:
.
050607 2 Парикмахер-стилист
25
25
25
9 классов
9 классов
11 классов
казахский
русский
русский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
10 мес.
3
1211000 Швейное производство и моделирование одежды
1211032 Швея
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
Итого:
175
15.ТОО "Колледж "Меирбике"
1
1121000 Монтаж, техническое обслуживание и ремонт медицинской техники:
112101 2 Электромеханик по ремонту
и обслуживанию медицинского оборудования
25
11 классов
казахский
1 год 10 мес.
Итого:
25
По области:
1131
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГКП – государственное коммунальное предприятие
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью