Қарақия ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 4 тамыздағы № 11/144 шешімі мен Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 тамыздағы № 188 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қыркүйекте № 3421 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес және Қарақия аудандық мәслихаты мен Қарақия ауданы әкімдігінің пікірлерін ескере отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сенек селосының мемлекеттік тіліндегі атауы "Сенек ауылы" болып өзгертілсін.
2. Бостан селосының мемлекеттік тіліндегі атауы "Бостан ауылы" болып өзгертілсін.
3. Құланды селосының мемлекеттік тіліндегі атауы "Құланды ауылы" болып өзгертілсін.
4. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас инспектор А. Ерболов) осы бірлескен қаулы мен шешімнің (бұдан әрі – қаулы мен шешім) әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
Сессия төрағасы Қ. Әбдірахман
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов

О некоторых вопросах административно-территориального устройства Каракиянского района
Решение Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2017 года № 11/144 и постановление акимата Мангистауской области от 4 августа 2017 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 сентября 2017 года № 3421
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнение Каракиянского районного маслихата и акимата Каракиянского района акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить наименование села Сенек на государственном языке на "Сенек ауылы".
2. Изменить наименование села Бостан на государственном языке на "Бостан ауылы".
3. Изменить наименование села Куланды на государственном языке на "Құланды ауылы".
4. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (главный инспектор Ерболов А.) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения (далее – постановление и решение) в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
6. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
Председатель сессии К. Абдирахман
Секретарь областного маслихата Б.Жусупов