Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй - жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қазандағы № 232 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қазанда № 3445 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы "Дiни қызмет және дiни бiрлестiктер туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй–жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2653 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 сәуірде "Маңғыстау" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
қосымшада:
реттік нөмірі тоғызыншы жолдан кейін, келесідей мазмұндағы реттік нөмірі оныншы жолмен толықтырылсын;
"
10.
"Ақтау" сауда ойын-сауық кешені
16 шағын аудан, "Ақтау" сауда
ойын-сауық кешені, 1- қабат, "Сафи" сауда орны
";
реттік нөмірлері оныншы, он бірінші, он екінші жолдар келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"
11.
"Кітап әлемі" дүкені
Бейнеу ауылы, "Тәуелсіздік" алаңы,
№ 1 сауда орны
12.
"Дана" супермаркеті
Бейнеу ауылы, Бейбарыс көшесі
13.
"Аян" дүкені
Бейнеу ауылы, Қашаған көшесі
№ 47 үй
".
2. "Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е.Ж. Есбергенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.Н. Сқақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Н.Қ. Аққұлов
"09" 10 2017 ж.
Бейнеу ауданының әкімі
Б.К. Әбілов
"09" 10 2017 ж.
"Маңғыстау облысының
дін істері басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Е.Ж. Есбергенов
"09" 10 2017 ж.

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата Мангистауской области от 9 октября 2017 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 октября 2017 года № 3445.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 08.05.2025 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2653, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 7 апреля 2015 года) следующие изменения и дополнение:
в приложении:
после строки, порядковым номером девятый, дополнить строкой порядковый номер десятый следующего содержания:
"
10.
Торгово-развлекательный комплекс "Актау"
16 микрорайон,
торгово-развлекательный комплекс "Актау", 1-этаж, торговая точка "Сафи"
";
строки, порядковые номера десятый, одиннадцатый, двенадцатый изложить в новой редакции следующего содержания:
"
11.
Магазин "Мир книги"
Село Бейнеу, площадь "Независимости", торговая точка № 1
12.
Супермаркет "Дана"
Село Бейнеу, улица Бейбарыс
13.
Магазин "Аян"
Село Бейнеу, улица Кашаган № 47
".
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Мангистауской области" (Есбергенов Е.Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
заместителя акима области Скакова М.Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима города Актау
Аккулов Н.К.
"09" 10 2017 г.
Аким Бейнеуского района
Абилов Б.К.
"09" 102017 г.
Руководитель государственного учреждения
"Управление по делам религий
Мангистауской области"
Есбергенов Е.Ж.
"09" 10 2017г.