Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 3 шілдедегі № 30/285 "Ақтау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 16 наурыздағы № 7/83 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 3352 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 маусымдағы № 4/37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 24.06.2021 № 4/37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2-тармағына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 3 шілдедегі № 30/285 "Ақтау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2798 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2015 жылғы 15 тамызда жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Д.Телегенова) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б.Шапқан) жүктелсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Гусейнов
Қалалық мәслихат хатшысы М.Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ
"Ақтау қалалық тұрғын – үй
коммуналдық шаруашылығы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Қ.Ізғалиев

О внесении изменения в решение городского маслихата от 3 июля 2015 года №30/285 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актау"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16 марта 2017 года № 7/83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 апреля 2017 года № 3352. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 24 июня 2021 года № 4/37
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 24.06.2021 № 4/37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 3 июля 2015 года № 30/285 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2798, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 15 августа 2015 года) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:".
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам коммунального хозяйства (Б.Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш.Гусейнов
Секретарь городского маслихата М.Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской
отдел жилищно-коммунального
хозяйства"
Изгалиев Б.К.

"24" наурыз 2017 жыл

"24" марта 2017 года