Ақтау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 1028 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 маусымда № 3384 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 932 "Ақтау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 819 "Ақтау қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2486 болып тіркелген, 2014 жылдың 18 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) және 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 534 "Ақтау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 819 "Ақтау қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2737 болып тіркелген, 2015 жылдың 13 маусымында "Маңғыстау" газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е.Қ. Төретаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Т.Ж. Көшмағанбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Трұмов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтау қалалық кәсіпкерлік,
ауыл шаруашылығы және
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Тоқбаева
"05" 06 2017 жыл

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Актау
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 05 июня 2017 года № 1028. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 июня 2017 года № 3384
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Актау от 8 июля 2014 года № 932 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Актау от 10 июня 2013 года № 819 "Об определении специальных отведенных торговых мест для осуществления выездной торговли в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 18 августа 2014 года) и от 28 апреля 2015 года № 534 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Актау от 10 июня 2013 года № 819 "Об определении специальных отведенных торговых мест для осуществления выездной торговли в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2737, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 13 июня 2015 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (Туретаев Е.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Кушмаганбетова Т.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Актауский городской отдел
предпринимательства, сельского
хозяйства и ветеринарии"
Ж.Токбаева
"05" 06 2017 года