Ақтау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 1510 "Ақтау қаласы аумағында кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үші шарттық негізде үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 2438 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 3494 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 1510 "Ақтау қаласы аумағында кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-167 болып тіркелген, 2011 жылдың 15 желтоқсанында "Маңғыстау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (А.Жанетова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Т.Ж. Көшмағанбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Ниязов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық ішкі саясат
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Б.Кенжалиев
"11" 12 2017 жыл

О признании утратившим силу постановления акимата города Актау от 25 ноября 2011 года № 1510 "О предоставлении помещений на договорной основе и определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Актау для встреч кандидатов с избирателями"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 11 декабря 2017 года № 2438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 декабря 2017 года № 3494
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 25 ноября 2011 года № 1510 "О предоставлении помещений на договорной основе и определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Актау для встреч кандидатов с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-167, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 15 декабря 2011года).
2. Государственное учреждение "Аппарат акима города Актау" (А.Жанетова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Кушмаганбетова Т.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Ниязов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Актауский городской отдел внутренней
политики" Б.Кенжалиев
"11" 12 2017 года