2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 ақпандағы № 77 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 3278 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 704 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 30.10.2017 № 704 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы № 148 Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының № 319 Заңының 6-бабы, 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 129 "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2985 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 15 (1775) "Жаңаөзен" газетінде жарияланған).
3. "Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Р.К.Джантлеуова) қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. "Жаңаөзен қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Т.К.Жумалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары И.Сағынбаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Әбілов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Адай" балабақшасы
жеке кәсіпкер
Нуртаева Марал Андреевна
"06" ақпан 2017 жыл
"Ай-Наз" балабақшасы
жеке кәсіпкер Шыракбаева Назгуль
Сауытбаевна
"06" ақпан 2017 жыл
"Ақерке" балабақшасы
жеке кәсіпкер Агисова Гульнара
Туркменбаевна
"06" ақпан 2017 жыл
"Алақай" балабақшасы
жеке кәсіпкер Бегарыстанова Алия
Бекдемыровна
"06" ақпан 2017 жыл
"Алтын сақа" балабақшасы
жеке кәсіпкер Досбергенова Айманкул
Кабидуллаевна
"06" ақпан 2017 жыл
"Аружан" балабақшасы
жеке кәсіпкер Кыдырбаева Айнагуль
Султановна
"06" ақпан 2017 жыл
"Аяла" балабақшасы
жеке кәсіпкер Мухашева Райыс
Сарсеновна
"06" ақпан 2017 жыл
"Балбөбек" балабақшасы
жеке кәсіпкер
Мусаева СабираРыскулбековна
"06" ақпан 2017 жыл
"Бек Ораз" балабақшасы
жеке кәсіпкер Агисова Узиба
"06" ақпан 2017 жыл
"Ботакөз" балабақшасы
жеке кәсіпкер Токбаева Катыра
Калдибековна
"06" ақпан 2017 жыл
"Еркелер" балабақшасы
жеке кәсіпкер Закарин Муханбет
Лиясович
"06" ақпан 2017 жыл
"Несіп" балабақшасы
жеке кәсіпкер Таганиязова Актолкын
Танашовна
"06" ақпан 2017 жыл
"Акбулак-Жаңаөзен" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
Аташева Татьяна Петровна
"06" ақпан 2017 жыл
"Амирхан Балабақшасы" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің Жаңаөзен қаласындағы
филиалының директоры
Аджибаева Гулсин Джарылгаповна
"06" ақпан 2017 жыл
"Амирхан Балабақшасы" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
Аджибаева Гулсин Джарылгаповна
"06" ақпан 2017 жыл
"Каспий" педагогика және салалық
технологиялар колледжі" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
Калдаманов Исенбай Абиевич
"06" ақпан 2017 жыл
"Нарғыз" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
Таджибаева Гулсин Омурзаковна
"06" ақпан 2017 жыл
"Нұрлықызы" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
Бекетаева Шолпан Нурлыевна
"06" ақпан 2017 жыл
"Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Джантлеуова Раушан Калдыкуловна
"06" ақпан 2017 жыл
"Жаңаөзен қалалық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Жумалиев Таттимбет Кайрбекович
"06" ақпан 2017 жыл
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 8 февраля 2017 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 февраля 2017 года № 3278. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 30 октября 2017 года № 704
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 30.10.2017 № 704 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148"О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 "Об образовании" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Жанаозен от 26 февраля 2016 года № 129 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2985, опубликовано в газете "Жаңаөзен" от 14 апреля 2016 года №15 (1775)).
3. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел экономики и финансов" (Джантлеуова Р.К.) обеспечить финансирование.
4. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел образования" (Жумалиев Т.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сагинбаева И.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Детский сад "Адай"
индивидуальный предприниматель
Нуртаева Марал Андреевна
"06" февраля 2017 год
Детский сад "Ай-наз"
индивидуальный предприниматель
ШыракбаеваНазгульСауытбаевна
"06" февраля 2017 год
Детский сад "Ақерке"
индивидуальный предприниматель
Агисова Гульнара Туркменбаевна
"06" февраля 2017 год
Детский сад "Алақай"
индивидуальный предприниматель
Бегарыстанова Алия Бекдемыровна
"06" февраля 2017 год
Детский сад "Алтын сақа"
индивидуальный предприниматель
Досбергенова Айманкул Кабидуллаевна
"06" февраля 2017 год
Детский сад "Аружан"
индивидуальный предприниматель
Кыдырбаева Айнагуль Султановна
"06" февраля 2017 год
Детский сад "Аяла"
индивидуальный предприниматель
Мухашева Райыс Сарсеновна
"06" февраля 2017 год
Детский сад "Балбөбек"
индивидуальный предприниматель
Мусаева Сабира Рыскулбековна
"06" февраля 2017 год
Детский сад "Бек Ораз"
индивидуальный предприниматель
Агисова Узиба
"06" февраля 2017 год
Детский сад"Ботакөз"
Индивидуальный предприниматель
ТокбаеваКатыраКалдибековна
"06" февраля 2017 год
Детский сад"Еркелер"
индивидуальный предприниматель
ЗакаринМуханбетЛиясович
"06" февраля 2017 год
Детский сад"Несіп"
индивидуальный предприниматель
ТаганиязоваАктолкынТанашовна
"06" февраля 2017 год
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью Детский сад "Акбулак-Жаңаөзен"
Аташева Татьяна Петровна
"06" февраля 2017 год
Директор филиала товарищества с ограниченной
ответственностью "Детский сад Амирхан"
города Жанаозен
Аджибаева Гулсин Джарылгаповна
"06" февраля 2017 год
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Детский сад Амирхан"
Аджибаева Гулсин Джарылгаповна
"06" февраля 2017 год
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Колледж педагогики и
отраслевых технологии "Каспий"
Калдаманов Исенбай Абиевич
"06" февраля 2017 год
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью детский сад "Нарғыз"
Таджибаева Гулсин Омурзаковна
"06" февраля 2017 год
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью детский сад "Нұрлықызы"
Бекетаева Шолпан Нурлыевна
"06" февраля 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел экономики и финансов"
Джантлеуова Раушан Калдыкуловна
"06" февраля 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел образования"
Жумалиев Таттимбет Кайрбекович
"06" февраля 2017 год
5
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен