Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/96 "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 15/193 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 желтоқсанда № 3467 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 14/165 "Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/65 "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3472 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/96 "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3240 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2017 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер - 14 024 755 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 13 554 284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 45 888 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 175 142 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 249 441 мың теңге;
2) шығындар - 14 092 042 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 39 602 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 40 842 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 240 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 106 889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
106 889 мың теңге;
қарыздар түсімі - 40 842 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1 240 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 67 287 мың теңге.";
2 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) төлем көзінен ұсталатын кірістерден алынатын жеке табыс салығы -
46,4 пайыз;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/96 "О городском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2017 года № 15/193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 декабря 2017 года № 3476
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 22 ноября 2017 года № 14/165 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3472) Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/96 "О городском бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3240, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 14 024 755 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 13 554 284 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 45 888 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 175 142 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 249 441 тысяч тенге;
2) затраты - 14 092 042 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 39 602 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 40 842 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 240 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 106 889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
106 889 тысяч тенге;
поступления займов - 40 842 тысяч тенге;
погашение займов - 1 240 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 67 287 тысячи тенге.";
в пункте 2:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 46,4 процентов;";
подпункт 4) изложить в новой редакций:

"4) әлеуметтік салық - 46,7 пайыз.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Жергілікті атқарушы органның резерв қоры 16 491 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).

"4) социальный налог - 46,7 процентов.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 16 491 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Е.Утеев).

3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Мұхаммедов
Қалалық мәслихат хатшысы С. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Джантлеуова

3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А.Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С.Мухаммедов
Секретарь городского маслихата С.Мынбай
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел экономики и
финансов"
Джантлеуова Р

004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
136 566
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
104 783
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
140 799
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
140 799
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
54 580
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
86 219
Рахат ауылы әкімінің аппараты
325 313
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
325 313
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
325 313
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 263 105
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 690
003
Жалпы білім беру
5 242 048
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
194 006
006
Балаларға қосымша білім беру
213 398
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
563 754
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
25 300
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
511
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
956 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
23 398
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
323 943
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
323 943
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 847
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 847
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 443 623
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 435 783
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 617
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
646 687
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
136 566
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
104 783
Аппарат акима села Кызылсай
140 799
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
140 799
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
54 580
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
86 219
Аппарат акима села Рахат
325 313
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
325 313
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
325 313
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 263 105
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
44 690
003
Общеобразовательное обучение
5 242 048
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
194 006
006
Дополнительное образование для детей
213 398
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
563 754
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25 300
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
511
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
956 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
23 398
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
323 943
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
323 943
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 847
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
10 847
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 443 623
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 435 783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 617
002
Программа занятости
646 687
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан