2018 - 2020 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18/209 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қаңтарда № 3514 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 558 841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 62 701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 839 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша 0 - теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 495 301 мың теңге;
2) шығындар - 558 841 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) - 0 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 14.12.2018 № 25/321 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылғы Рахат ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 495 301 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 14.12.2018 № 25/321 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қалалардың әкімшілік бағыныстағы аумақтарда орналаспаған, ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының қызметкерлеріне бір жолғы коммуналдық қызметтерді өтеуге және отын сатып алуға 12 100 теңге мөлшерінде құқық берілсін.
4. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

О бюджете села Рахат на 2018 - 2020 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 27 декабря 2017 года № 18/209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 января 2018 года № 3514.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Рахат на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 558 841 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 62 701 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 839 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 495 301 тысяч тенге;
2) затраты - 558 841 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 14.12.2018 № 25/321 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Рахат на 2018 год выделена субвенция в сумме 495 301 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 14.12.2018 № 25/321 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Предоставить право на единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организций здравоохранения, работникам государственных организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим и проживающим в сельских населенных пунктах, не находящихся на территории административной подчиненности городов, в размере 12 100 тенге.
4. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданским служащим и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).
6. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
7. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Нұрболғанов
Қалалық мәслихат хатшысы С. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Джантлеуова_______________________
"29" желтоқсан 2017 жыл
Рахат ауылының әкімі
Б.Нұржауов ___________________
"29" желтоқсан 2017 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы
27 желтоқсандағы № 18/209 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Рахат ауылының бюджеті

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Е.Утеев).
6. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А.Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н.Нурболганов
Секретарь городского маслихата С.Мынбай
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел экономики и
финансов"
Р.Джантлеуова ______________________
"29" декабрь 2017 год
Аким села Рахат
Б.Нуржауов_________________________
"29" декабрь 2017 год
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 27 декабря
2017 года № 18/209
Бюджет села Рахат на 2018 год