Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Бейнеускому району
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 27 января 2017 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 марта 2017 года № 3284. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 6 сентября 2017 года № 201
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 06.09.2017 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Бейнеускому району.
2. Государственному учреждению "Бейнеу аудандық білім бөлімі" (О.Наурызбаев) обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Абилшеева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Абилшеев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Бейнеу аудандық білім бөлімі"
О.Наурызбаев

Бейнеу ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 9 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 3284 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қыркүйектегі № 201 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 06.09.2017 № 201 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Бейнеу ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. "Бейнеу аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (О.Наурызбаев) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ.Әбілшеев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
О.Наурызбаев

"27" 01 2017 год
Утверждены постановлением акимата Бейнеуского
района от 27 января 2017 года №9
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Бейнеускому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения на один год (тенге)
Размер родительской платы в
организациях дошкольного воспитания и обучения
в месяц (тенге)
Детский сад (государственная/ частная собственность)
Мини-центр при школе с полным днем пребывания
Самостоя-тельный мини-центр
с неполным днем пребывания
Детский сад (государственная/ частная собственность)
Мини-центр при школе с полным днем пребывания
Самостоя-тельный мини-центр с неполным днем пребывания
Детский сад (государственная/ частная собственность)
Мини-центр при школе с полным днем пребывания
Самостоя-тельный мини-центр с неполным днем пребывания
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Бейнеу бөбекжайы" Бейнеуского районного акимата

"27"      01 2017 жыл
Бейнеу ауданының әкімдігінің 2017 жылғы
27 қаңтардағы №9 қаулысымен бекітілген
Бейнеу ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілерінің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы бір жылға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы бір айға арналған ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын дербес шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын дербес шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Толық емес күн болатын дербес шағын орталық
1.
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеу бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны