Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/70 "2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 19/153 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 3479 болып тіркелді
ШЕШІша 2017 жыл №19/153 Бейнеу ауылы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/65 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 22 қарашадағы № 14/165 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3472 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/70 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3235 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесідей көлемде:
кірістер – 7866031,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2854211,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19593,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 206568,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4785659,4 мың теңге;
шығындар – 7951330,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – -28315,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10211,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38526,1 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -56983,6 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
56983,6 мың теңге.";
3 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 26,6 пайыз;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) әлеуметтік салық – 26,5 пайыз.";
5 тармақта:
бірінші, екінші, үшінші абзацтар жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/70 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28 ноября 2017 года № 19/153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2017 года № 3479
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 22 ноября 2017 года № 14/165 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/65 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3472), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/70 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3235, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7866031,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2854211,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19593,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 206568,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4785659,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7951330,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -28315,1 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10211,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38526,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 теңге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56983,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–
56983,6 тысяч тенге.";
в пункте 3:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 26,6 процентов;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) социальный налог – 26,5 процентов.";
в пункте 5:
абзацы первый, второй, третий изложить в новой редакции:

"үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге және олардың оқуы кезінде негізгі қызметкердің орнын ауыстырған мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге - 4071,0 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге - 8640,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 21849,4 мың теңге;";
сегізінші абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"облыстық бюджеттен коммуналдық шаруашылықты дамытудың бюджеттік бағдарламасы бойынша - 2800,0 мың теңге;";
он екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы аясында, еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды жүзеге асыруға - 31180,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Қ.Тарғынов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Б.Әзірханов

"на дополнительную плату учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе и учителям заменяющих основных сотрудников на время их учебы – 4071,0 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" – 8640,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы – 21849,4 тысяч тенге;";
восьмой абзац исключить;
абзац девятый изложить в новой редакции:
"из областного бюджета по бюджетной программе развитие коммунального хозяйства – 2800,0 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в новой редакции:
"реализация мероприятий, направленные на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы – 31180,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К.Таргынов
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Бейнеуский районный отдел
экономики и финансов"
Б.Б.Азирханов

2. ШЫҒЫНДАР
7 951 330,5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
405 663,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18 814,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 814,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
158 056,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
158 056,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
135 109,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
135 109,0
Бейнеу ауылы әкімінің аппараты
40 806,0
Боранқұл ауылы әкімінің аппараты
14 398,0
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
11 567,0
Тұрыш ауылы әкімінің аппараты
10 971,0
Төлеп ауылы әкімінің аппараты
8 722,0
Ақжігіт ауылы әкімінің аппараты
15 032,0
Сыңғырлау ауылы әкімінің аппараты
8 664,0
Есет ауылы әкімінің аппараты
9 229,0
Сарға ауылы әкімінің аппараты
8 907,0
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
6 813,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 135,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 135,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 003,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 003,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 045,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 045,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14 772,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 772,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10 887,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 887,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
28 842,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2. ЗАТРАТЫ
7 951 330,5
01
Государственные услуги общего характера
405 663,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18 814,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18 814,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
158 056,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
158 056,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
135 109,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
135 109,0
Аппарат акима села Бейнеу
40 806,0
Аппарат акима села Боранкуль
14 398,0
Аппарат акима Самского сельского округа
11 567,0
Аппарат акима села Турыш
10 971,0
Аппарат акима села Толеп
8 722,0
Аппарат акима села Акжигит
15 032,0
Аппарат акима села Сынгырлау
8 664,0
Аппарат акима села Есет
9 229,0
Аппарат акима села Сарга
8 907,0
Аппарат акима села Тажен
6 813,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 135,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 135,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 003,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12 003,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 045,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26 045,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14 772,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
14 772,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10 887,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 887,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
28 842,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния