Қарақия ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 272 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 80 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 3348 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңдарына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 272 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2355 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарақия аудандық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Чукин) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Түркменбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ә.Көшербаев
24 наурыз 2017 жыл
Қарақия ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 24 наурыздағы
№ 80 қаулысына қосымша
АУДАНДЫҚ МАҢЫЗЫ БАР АВТОМОБИЛЬ ЖОЛДАРЫНЫҢ ТІЗБЕСІ
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы (шақырыммен)
1
КR-KG-1
"Қызылсай – Сенек"
27 шақырым
2
КR- KG-2
"Жаңаөзен – Құланды"
4,1 шақырым
3
КR- KG-3
"Ракушечное" кенорнына кіреберіс
18 шақырым
4
KR- KG-4
Ералиев станциясына кіреберіс
12 шақырым
5
КR- KG-5
Жоғарғы Мұнайшы ауылына кіреберіс
3 шақырым
6
КR- KG-6
Жетыбай станциясына кіреберіс
2 шақырым
7
КR- KG-7
Ботагөз ауылына кіреберіс
3 шақырым
8
КR- KG-8
Құрық ауылынан өту
1 шақырым
9
КR- KG-9
Ералиев станциясына өту
3 шақырым
10
КR- KG-10
Құрық әуежайына өту
2 шақырым
11
КR- KG-11
"Сенек-Аққұдық"
87 шақырым
12
КR- KG-12
"Құрық – Құрық порт"
22 шақырым
13
КR- KG-13
"Құрық порты– Қызылқұм жері"
10 шақырым
Барлығы

О внесении изменений в постановление акимата Каракиянского района от 18 декабря 2013 года №272 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения"
Постановление акиматаКаракиянского района Мангистауской области от 24 марта 2017 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 апреля 2017 года № 3348
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 18 декабря 2013 года № 272 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2355, опубликовано 17февраля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (ЧукинА.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Туркменбаева А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится вдействие поистечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Мангистауской области"
Кушербаев А.
24 марта 2017 год
Приложение к постановлению акимата Каракиянского района
от 24 марта 2017 года № 80
ПЕРЕЧЕНЬ АВТОМОБИЛЬНЫХ ДОРОГ РАЙОННОГО ЗНАЧЕНИЯ
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность(в километрах)
1
КR-KG-1
"Кызылсай – Сенек"
27 километр
2
КR- KG-2
"Жанаозен – Куланды"
4,1 километр
3
КR- KG-3
Подъезд к месторождению "Ракушечное"
18 километр
4
KR- KG-4
Подъезд к станции Ералиево
12 километр
5
КR- KG-5
Подъезд в поселок ВерхнийМунайшы
3 километр
6
КR- KG-6
Подъезд к станции Жетыбай
2 километр
7
КR- KG-7
Подъезд к селоБотагоз
3 километр
8
КR- KG-8
Проезд по поселок Курык
1 километр
9
КR- KG-9
Проездк станции Ералиево
3 километр
10
КR- KG-10
Проезд к аэропорту Курык
2 километр
11
КR- KG-11
"Сенек - Аккудук"
87 километр
12
КR- KG-12
"Курык-порт Курык"
22 километр
13
КR- KG-13
"порт Курык-местность Кызылкум"
10 километр
Всего