Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 7/84 "Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 мамырдағы № 9/115 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 3371 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 тамыздағы № 32/327 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 01.08.2019 № 32/327 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 7/84 "Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3271 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 ақпандағы № 13 (782) "Қарақия" газетінде және 2017 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы және 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтерді бекіту туралы;
1. Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы алынып тасталсын.
2. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Есенқосов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық тұрғын үй
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Чукин Асан Әділұлы

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 16 января 2017 года № 7/84 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение коммунальных отходов по Каракиянскому району"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 2 мая 2017 года № 9/115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 июня 2017 года № 3371. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 1 августа 2019 года № 32/327
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 01.08.2019 № 32/327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 16 января 2017 года № 7/84 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение коммунальных отходов по Каракиянскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3271, опубликовано в газете "Қарақия" от 20 февраля 2017 года № 13 (782) и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года) следующие изменения:
заголовок и пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Каракиянскому району;
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Каракиянскому району, согласно приложению к настоящему решению.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
приложение 2 указанного решения исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е.Есенкосов
Секретарь районного маслихата А. Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог"
Чукин Асан Адилович