Қарақия ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 274 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қаңтарда № 3499 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарақия ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2."Қарақия аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.Байбосинова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Күмісқалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Беков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Байбосинова Клара Хисаровна
25 желтоқсан 2017 жыл.
Қарақия ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 274 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдардағы ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын -орталық
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын -орталық
Дербес толық күн болатын шағын - орталық
Дербес жарты күн болатын шағын - орталық
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын -орталық
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын -орталық
Дербес толық күн болатын шағын -орталық
Дербес жарты күн болатын шағын орталық
1

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по Каракиянскому району
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 25 декабря 2017 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 января 2018 года № 3499
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Каракиянскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел образования" (К.Байбосинова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кумискалиева Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К. Беков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский
районный отдел образования"
Байбосинова Клара Хисаровна
25 декабря 2017 год.
Приложение к постановлению акимата Каракиянского района
от 25 декабря 2017 года № 274
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Каракиянскому району
Группы в организациях дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини- центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини -центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини -центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини -центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1