Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 тамыздағы № 4/41 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 7/91 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 3328 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 41/442 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.09.2020 № 41/442 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 тамыздағы №4/41 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3146 болып тіркелген, 2016 жылы 13 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орны болып Шетпе ауылының орталық алаңы белгіленсін".
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Шалабаев
Аудандық мәслихат хатшысы А.Сарбалаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау ауданының әкімі
Айтуаров Жармаганбет Кайырмаганбетович
9.03. 2017 жыл
"Маңғыстау аудандық жер қатынастары,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Кожаев Еркин Егеубаевич
9.03. 2017 жыл
"Маңғыстау аудандық ішкі саясат және
тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ауданбаева Азиза Айдыновна

О внесении изменения в решение Мангистауского районного маслихата от 3 августа 2016 года №4/41 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 9 марта 2017 года № 7/91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 апреля 2017 года № 3328. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23 сентября 2020 года № 41/442
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.09.2020 № 41/442 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведении мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 3 августа 2016 года №4/41 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3146 опубликовано 13 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в пункте 1 к указанному решению на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К.Шалабаев
Секретарь районного маслихата А.Сарбалаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Мангистауского района
Айтуаров Жармаганбет Кайырмаганбетович
9.03. 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Мангистауский районный отдел земельных
отношений, архитектуры и градостройтельства"
Кожаев Еркин Егеубаевич
9.03. 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Мангистауский районный отдел внутренней
политики и развития языков"
Ауданбаева Азиза Айдыновна

9.03. 2017 жыл
"Маңғыстау аудандық тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Калиев Адайбек Утемисович
9.03. 2017 жыл
"Маңғыстау облысының ішкі істер
департаменті Маңғыстау ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Толенов Абылхан Айткулович
9.03. 2017 жыл

9.03. 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Мангистауский районный отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Калиев Адайбек Утемисович
9.03. 2017 год
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Мангистауского района
Департамента внутренних дел Мангистауской области"
Толенов Абылхан Айткулович
9.03. 2017 год