Таушық ауылының атаусыз көшесіне атау беру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Таушық ауылы әкімінің 2017 жылғы 23 тамыздағы № 54 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қыркүйекте № 3420 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Таушық ауылы халқының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 23 ақпандағы қорытындысының негізінде,Таушық ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Таушық ауылының 4 кварталдағы 40 үй орналасқан атаусыз көшесіне Кетебай Қиынов атауы берілсін.
2. "Таушық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы (А.Нұржаубаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы М.Утигалиева

О присвоении наименования безымянной улице села Таушык
Решение акима села Таушык Тупкараганского района Мангистауской области от 23 августа 2017 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 сентября 2017 года № 3420
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Таушык и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 23 февраля 2017 года, аким села Таушык РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице в 4 квартале, расположенной 40 домов села Таушык Кетебай Киынов.
2. Главному специалисту государственного учреждения "Аппарат акима села Таушык" (А.Нуржаубаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима М.Утигалиева