Мұнайлы ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 238-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қарашада № 3468 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 29.12.2023 № 300-қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына (нормативтік құқықтык актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11148 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 29.12.2023 № 300-қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Мұнайлы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 29.12.2023 № 300-қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Мұнайлы аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Қаржаубай) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі №174-қ "Мұнайлы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3082 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 шілдедегі №42-43 "Мұнайлы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Сүлейменовке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н.Тәжібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Т. Арыстанов
"17" қараша 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігі
қоғамдық денсаулық сақтау комитеті
Маңғыстау облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің
Мұнайлы аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.О.Исаева
"17" қараша 2017 жыл
"Мұнайлы аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ә.Б.Өтегенов
"17" қараша 2017 жыл
"Мұнайлы аудандық кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н.С.Қаржаубай
"17" қараша 2017 жыл
"Мұнайлы аудандық сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Қ. Кобегенов
"17" қараша 2017 жыл
"Мұнайлы аудандық тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Т.Әбдіхалық
"17" қараша 2017 жыл
"Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті
Мұнайлы ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А.Б.Жақсыбаев
"17" қараша 2017 жыл

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 20 ноября 2017 года № 238-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 ноября 2017 года № 3468.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 29.12.2023 № 300-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №11148), акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 29.12.2023 № 300-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Мунайлинского района, согласно приложению к настоящемупостановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 29.12.2023 № 300-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел предпринимательства" (Қаржаубай Н.С) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в департаменте юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Мунайлинского района от 8 июля 2016 года №174 "Об определении специальных отведенных торговых мест для осуществления выездной торговли на территории Мунайлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3082, опубликовано в газете "Мунайлы" от 2 июля 2016 года №42-43).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сулейменова Б.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тажибаев Н.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учереждения
"Мунайлинский районный отдел
сельского хозяйство и ветеринарии"
А.Т. Арыстанов
"17" ноября 2017 год
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Мунайлинское районное управление
охраны общественного здоровья департамаента
охраны общественного здоровья Мангистауской
области Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
Б.О.Исаева
" 17 " ноября 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел земельных отношений"
А.Б. Отегенов
"17" ноября 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел предпринимательства"
Н.С. Қаржаубай
"17" ноября 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел
архитектуры и градостроительства"
А.К. Кобегенов
"17" ноября 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
Б.Т. Абдихалык
"17" ноября 2017 год
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренных дел Мунайлинского района
Департамента внутренних дел Мангистауской области"
А.Б. Жаксыбаев
"17" ноября 2017 год
Приложение к постановлению акимата Мунайлинского района

Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "20 қараша
№ 238 қаулысымен бекітілген
Мұнайлы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 29.12.2023 № 300-қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет
саласы
Маңғыстау ауылы
1

от "20" ноября 2017 года
№ 238
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Мунайлинского района
Сноска. Приложение в редакции постановления Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 29.12.2023 № 300-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Место расположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
село Мангистау
1