Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 84 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 6857 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2014 жылғы 14 шілдегі № 339 "Қостанай облысы әкімдігінің ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4955 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
2014 жылғы 27 қазандағы № 521 "Әкімдіктің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 339 "Қостанай облысы әкімдігінің ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5158 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Костанайской области от 22 февраля 2017 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2017 года № 6857
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие постановления акимата Костанайской области:
от 14 июля 2014 года № 339 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление ветеринарии акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4955, опубликовано 29 июля 2014 года в газете "Қостанай таңы");
от 27 октября 2014 года № 521 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 14 июля 2014 года № 339 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление ветеринарии акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5158, опубликовано 3 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов