Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 83 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 6873 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің:
2014 жылғы 8 шілдедегі № 315 "Қостанай облысы әкімдігінің еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4927 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
2016 жылғы 29 ақпандағы № 97 "Әкімдіктің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 315 "Қостанай облысы әкімдігінің еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6255 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 22 февраля 2017 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2017 года № 6873
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Костанайской области:
от 8 июля 2014 года № 315 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по инспекции труда акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4927, опубликовано 22 июля 2014 года в газете "Қостанай таңы");
от 29 февраля 2016 года № 97 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 8 июля 2014 года № 315 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по инспекции труда акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6255, опубликовано 12 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов