Әкімдіктің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 12 "Қостанай облысы әкімдігінің жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 169 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 7009 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 12 "Қостанай облысы әкімдігінің жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5337 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мухамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата от 19 января 2015 года № 12 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по контролю за использованием и охраной земель акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 3 апреля 2017 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 апреля 2017 года № 7009
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской областиот 19 января 2015 года № 12 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по контролю за использованием и охраной земель акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5337, опубликовано 3 февраля 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов