Маслихатының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 352 "Рудный қаласының жер телімдері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін және жер аймақтары шекараларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 132 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 7012 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 208 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 27.03.2025 № 208 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексiнiң 11-бабы 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 352 "Рудный қаласының жер телімдері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін және жер аймақтары шекараларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3748 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Рудный қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы";
2-тармағы жана редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Рудный қаласының жерлері бағалау аймақтарының шекаралары бекітілсін.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының тақырыбы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Рудный қаласының жерлері бағалау аймақтарының шекаралары".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Ахметов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің
жер қатынастары басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Н. Абдуов
2017 жылғы 15 наурыз

О внесении изменений в решение маслихата от 3 декабря 2010 года № 352 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ зон земель города Рудного"
Решение маслихата Костанайской области от 15 марта 2017 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 апреля 2017 года № 7012. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 27 марта 2025 года № 208
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 27.03.2025 № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 352 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ зон земель города Рудного" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3748, опубликовано 11 января 2011 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Рудного";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить границы оценочных зон земель города Рудного согласно приложению 2 к настоящему решению.";
заголовок приложения 2 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции:
"Границы оценочных зон земель города Рудного".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Ахметов
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление земельных отношений
акимата Костанайской области"
________________ Н. Абдуов
15 марта 2017 года