Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 183 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 7015 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің келесі:
"Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және жүргізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын жұмыстарды айқындау туралы" 2016 жылғы 4 наурыздағы № 99 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6228 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 сәуірде "Костанайские новости" газетінде жарияланған);
"Әкімдіктің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 99 "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және жүргізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын жұмыстарды айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 188 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6395 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 мамырда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 10 апреля 2017 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 апреля 2017 года № 7015
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Костанайской области:
от 4 марта 2016 года № 99 "Об определении работ, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6228, опубликовано 2 апреля 2016 года в газете "Костанайские новости");
от 25 апреля 2016 года № 188 "О внесении изменений в постановление акимата от 4 марта 2016 года № 99 "Об определении работ, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрациинормативных правовых актов под № 6395, опубликовано 28 мая 2016 года в газете "Костанайские новости").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов