Әкімдіктің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 120 "Таран ауданының Асенкритовка селосындағы № 1 ұңғыманың учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 181 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 7037 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 120 "Таран ауданының Асенкритовка селосындағы № 1 ұңғыманың учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4122 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттiк тiлдегi тақырыбында және бүкiл мәтiн бойынша "селосындағы" деген сөз "ауылындағы" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тiлiндегi мәтiн өзгермейдi.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-
Торғай бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Г. Оспанбекова
2017 жылғы 10 сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ В. Нечитайло
2017 жылғы 10 сәуір

О внесении изменения в постановление акимата от 1 апреля 2013 года № 120 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 в селе Асенкритовка Тарановского района"
Постановление акимата Костанайской области от 10 апреля 2017 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 мая 2017 года № 7037. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 1 апреля 2013 года № 120 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 в селе Асенкритовка Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4122, опубликовано 4 июня 2013 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение:
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селосындағы" заменить словом "ауылындағы", текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета по
водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
10 апреля 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской области
Комитета по защите прав
потребителей Министерства
национальной экономики Республики
Казахстан"
___________________ В. Нечитайло
10 апреля 2017 года