Әкімдіктің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 286 "Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 186 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 7044 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 87 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 02.03.2020 № 87 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 286 "Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4952 болып тіркелген, 2014 жылы 5 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігінің
Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік
инспекция комитетінің Қостанай
облыстық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Б. Мейірманов
Әкімдіктің

О внесении изменения в постановление акимата от 25 июня 2014 года № 286 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима"
Постановление акимата Костанайской области от 17 апреля 2017 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2017 года № 7044. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 2 марта 2020 года № 87
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 02.03.2020 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 25 июня 2014 года № 286 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4952, опубликовано 5 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Костанайская
областная территориальная инспекция
Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________________ Б. Мирманов
Приложение
к постановлению акимата