Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 260 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 маусымда № 7087 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай:
1) Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 168 "Қостанай облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5632 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
2) Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 76 "Әкімдіктің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 168 "Қостанай облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6222 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 17 мая 2017 года № 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 июня 2017 года № 7087
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Костанайской области от 28 апреля 2015 года № 168 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5632, опубликовано 12 июня 2015 года в газете "Қостанай таңы");
2) постановление акимата Костанайской области от 23 февраля 2016 года № 76 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 28 апреля 2015 года № 168 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6222, опубликовано 1 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов