Әкімдіктің 2016 жылғы 31 қазандағы № 485 "Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 574 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 7338 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 206 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 12.06.2020 № 206 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13717 болып тіркелген) сәйкес, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 485 "Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6696 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың нормалары:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 30-1-жолмен толықтырылсын:
"
30-1
РОБУСТО, к.э.
2500,00
1170,00
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 367-1-жолмен толықтырылсын:
"
367-1
ГРОМСТОР 75% с.д.т.
56100,00
7950,00
".

О внесении дополнений в постановление акимата от 31 октября 2016 года № 485 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)"
Постановление акимата Костанайской области от 17 ноября 2017 года № 574. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2017 года № 7338. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 12 июня 2020 года № 206
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 12.06.2020 № 206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13717) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 31 октября 2016 года № 485 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6696, опубликовано 12 ноября 2016 года в газете "Костанайские новости") следующие дополнения:
перечень субсидируемых видов средств защиты растений и нормы субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук), утвержденные указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 30-1, следующего содержания:
"
30-1
РОБУСТО, к.э.
2500,00
1170,00
";
дополнить строкой, порядковый номер 367-1, следующего содержания:
"
367-1
ГРОМСТОР 75% в.д.г.
56100,00
7950,00
".

2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін жіберуді;
3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі
А. Мұхамбетов

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области
А. Мухамбетов