Қостанай облысының әкімшілік аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 қарашадағы № 4 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 201 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 желтоқсанда № 7351 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес және аудандық өкілді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тұрғындарының саны 50 адамнан кем мына елді мекендер таратылсын:
Жангелдин ауданы Амангелді ауылдық округінің Қарғалы ауылы;
Сарыкөл ауданы Чехов ауылдық округінің Ақшакөл ауылы;
Сарыкөл ауданы Чехов ауылдық округінің Анновка ауылы;
Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің Дудаковка ауылы;
Сарыкөл ауданы Лесной ауылдық округінің Ковалевка ауылы;
Сарыкөл ауданы Тимирязов ауылдық округінің Павлыш Спасское ауылы.
2. Таратылған елді мекендер енгізілсін:
Амангелді ауылдық округінің Қарғалы ауылы Жангелдин ауданы Амангелді ауылдық округінің Шеген ауылының құрамына;
Чехов ауылдық округінің Ақшакөл ауылы Сарыкөл ауданы Чехов ауылдық округінің Урожайное ауылының құрамына;
Чехов ауылдық округінің Анновка ауылы Сарыкөл ауданы Чехов ауылдық округінің Урожайное ауылының құрамына;
Тағыл ауылдық округінің Дудаковка ауылы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің Тағыл ауылының құрамына;
Лесной ауылдық округінің Ковалевка ауылы Сарыкөл ауданы Лесной ауылдық округінің Большие Дубравы ауылының құрамына;
Тимирязов ауылдық округінің Павлыш Спасское ауылы Сарыкөл ауданы Тимирязов ауылдық округінің Тимирязевка ауылының құрамына.
3. Амангелді ауылдық округі Жангелдин ауданының Шеген ауылы болып қайта құрылсын.
4. Воскресенов ауылы Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округінің құрамына енгізіле отырып, оның бағыныстылығы өзгертілсін.
5. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Қостанай облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы Н. Утеулин
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 22 ноября 2017 года № 4 и решение маслихата Костанайской области от 22 ноября 2017 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2017 года № 7351
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения районных представительных и исполнительных органов акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить следующие населенные пункты с количеством населения менее 50 человек:
село Каргалы Амангельдинского сельского округа Джангельдинского района;
село Акчаколь Чеховского сельского округа Сарыкольского района;
село Анновка Чеховского сельского округа Сарыкольского района;
село Дудаковка Тагильского сельского округа Сарыкольского района;
село Ковалевка Лесного сельского округа Сарыкольского района;
село Павлыш Спасское Тимирязевского сельского округа Сарыкольского района.
2. Включить упраздняемые населенные пункты:
село Каргалы Амангельдинского сельского округа в состав села Шеген Амангельдинского сельского округа Джангельдинского района;
село Акчаколь Чеховского сельского округа в состав села Урожайное Чеховского сельского округа Сарыкольского района;
село Анновка Чеховского сельского округа в состав села Урожайное Чеховского сельского округа Сарыкольского района;
село Дудаковка Тагильского сельского округа в состав села Тагильское Тагильского сельского округа Сарыкольского района;
село Ковалевка Лесного сельского округа в состав села Большие Дубравы Лесного сельского округа Сарыкольского района;
село Павлыш Спасское Тимирязевского сельского округа в состав села Тимирязево Тимирязевского сельского округа Сарыкольского района.
3. Преобразовать Амангельдинский сельский округ в село Шеген Джангельдинского района.
4. Изменить подчиненность села Воскресеновка, включив его в состав Надеждинского сельского округа Костанайского района.
5. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии
Костанайского областного маслихата Н. Утеулин
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов