Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 872 "Қостанай қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 1221 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 мамырда № 7033 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органның үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Жарлығына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 872 "Қостанай қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5589 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 мамырда "Наш Костанай" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкiм Б. Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата города Костаная от 8 апреля 2015 года № 872 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 21 апреля 2017 года № 1221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 мая 2017 года № 7033
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная от 8 апреля 2015 года № 872 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата города Костаная" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5589, опубликовано 21 мая 2015 года в газете "Наш Костанай").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов