Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 1626 "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 1266 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 7047 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына, "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 1626 "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5774 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 тамызда "Наш Костанай" газетінде жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелк он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата города Костаная от 19 июня 2015 года № 1626 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел земельных отношений акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 28 апреля 2017 года № 1266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2017 года № 7047
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная от 19 июня 2015 года № 1626 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5774, опубликовано 11 августа 2015 года в газете "Наш Костанай").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов