Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 5 ақпандағы №241 "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 2513 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қыркүйекте № 7200 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы №410 Жарлығына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 5 ақпандағы №241 "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5366 тіркелген, 2015 жылғы 24 ақпанда "Наш Костанай" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата города Костаная от 05 февраля 2015 года № 241 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел строительства акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 18 августа 2017 года № 2513. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 сентября 2017 года № 7200
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная" от 05 февраля 2015 года №241 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел строительства акимата города Костаная (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5366, опубликовано в газете "Наш Костанай" 24 февраля 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов