Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 66 "Рудный қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 102 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 6896 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104, 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 66 "Рудный қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6772 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 13 753 227,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 348 232,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 034,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 776 174,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 594 787,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 846 255,8 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 493 159,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 493 159,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы Д. Гусак
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лощинин
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық
экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ З. Жигунова
23 ақпан 2017 жылы
Мәслихаттың
2017 жылғы 23 ақпандағы
№ 102 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 66 "О городском бюджете города Рудного на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Рудный Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 марта 2017 года № 6896
В соответствии со статьями 104, 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 66 "О городском бюджете города Рудного на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6772, опубликованное 10 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 13 753 227,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 348 232,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 34 034,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 776 174,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 594 787,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 846 255,8 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 493 159,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 493 159,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата Д. Гусак
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
____________________ З. Жигунова
23 февраля 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 февраля 2017 года
№ 102
Приложение 1
к решению маслихата