Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қаңтарда № 7445 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15239062,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13651197,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37036,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 86109,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1464719,9 мың теңге;
2) шығындар – 15908498,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -204475,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 204475,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37333,5 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 37333,5 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -502293,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 502293,9 мың теңге.
Ескерту. 1–тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 13.06.2018 № 259 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 24.07.2018 № 271 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.08.2018 № 288 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.11.2018 № 305 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Рудный қаласының қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 2018 жылға – 174574,0 мың теңге, 2019 жылға – 175811,0 мың теңге, 2020 жылға – 178111,0 мың теңге құрайтыны көзделсін.
3. Қашар кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 2018 жылға – 0 теңге, 2019 жылға – 0 теңге, 2020 жылға – 0 теңге құрайтыны қөзделсін.
4. 2018 жылға арналған Рудный қаласының жергілікті атқарушы органының резерв мөлшері 81570,8 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4–тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 21.11.2018 № 305 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 15 декабря 2017 года № 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 января 2018 года № 7445.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 15239062,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13651197,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 37036,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 86109,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1464719,9 тысячи тенге;
2) затраты – 15908498,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -204475,2 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 204475,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37333,5 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 37333,5 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -502293,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 502293,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 13.06.2018 № 259 (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 24.07.2018 № 271 (вводится в действие с 01.01.2018); от 23.08.2018 № 288 (вводится в действие с 01.01.2018); от 21.11.2018 № 305 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, составляют на 2018 год – 174574,0 тысячи тенге, на 2019 год – 175811,0 тысяч тенге, на 2020 год – 178111,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, составляют на 2018 год – 0 тенге, на 2019 год – 0 тенге, на 2020 год – 0 тенге.
4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2018 год в сумме 81570,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 21.11.2018 № 305 (вводится в действие с 01.01.2018).

5. 2018 жылға арналған Рудный қаласының қалалық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2018 жылға арналған Горняцк кентінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында трансферттерді бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың сегізінші
кезекті сессиясының төрағасы Р. Исмухамбетов
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лощинин
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова

5. Утвердить перечень бюджетных программ на 2018 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета города Рудного, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселка Горняцкий на 2018 год согласно приложению 5.
7. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между городами районного значения, селами, поселками, сельскими округами на 2018 год согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель восьмой очередной
сессии городского маслихата Р. Исмухамбетов
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
_______________ З. Жигунова