Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № 73 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 23 тамыздағы № 315 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қыркүйекте № 7203 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы №73 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6877 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы":
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қосымшаға сәйкес, Арқалық қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемакысының мөлшері бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Балғарин
Әкімдіктің
2017 жылғы 23 тамыздағы
№315 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2017 жылғы 20 ақпандағы
№73 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған Арқалық қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемакысының мөлшері
р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнының бір айдағы мөлшері (теңге)
1
Арқалық қаласы
"Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы дамулық үлгісіндегі Ашутасты ауылындағы "Гүлдер" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

О внесении изменений в постановление акимата города Аркалыка от 20 февраля 2017 года № 73 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования родительской платы на 2017 год"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 23 августа 2017 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 сентября 2017 года № 7203
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аркалыка от 20 февраля 2017 года №73 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6877, опубликовано 14 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования города Аркалыка на 2017 год, согласно приложению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Балгарин
Приложение
к постановлению акимата
от 23 августа 2017 года №315
Приложение
к постановлению акимата
от 20 февраля 2017 года №73
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования города Аркалыка на 2017 год
№ п/п
Админис-тративно-террито-риальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количест-во воспитан-ников организа-ций дошколь-ного воспита-ния и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитан-ника в дошколь-ных организа-циях в месяц (тенге)
1
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Гулдер" общеразвивающего типа в селе Ашутасты отдела образования акимата города Аркалыка Костанайской области"

120
26285,42
3 жасқа дейін 5718,00
3 жастан бастап 6943,00
2
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Раушан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
220
21288,26
3 жасқа дейін 9087,00
3 жастан бастап 9802,00
3
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Ақбота" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
120
24598,61
3 жастан бастап 9802,00
4
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің санаторлық және жалпы дамулық типті "Золотой ключик" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
240
25845,49
3 жасқа дейін 9802,00
3 жастан бастап 10210,00
5
Арқалық қаласы
Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Алпамыс" бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
110
26525,00
3 жасқа дейін 9087,00
3 жастан бастап 9802,00
6
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы дамулық үлгісіндегі Фурманов ауылындағы "Балдәурен" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60
36595,83
3 жастан бастап 5105,00
7
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ш.Уәлиханов атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
80
6460,42
7147,00
8
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің №2 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
80
8838,54
7147,00
9
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Б. Майлин атындағы №3 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50
4956,67
2858,80
10
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің №4 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
80
6684,38
7147,00
11
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А.Құнанбаев атындағы №6 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
140
6496,43
7147,00
12
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің №8 жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
70
5594,05
6126,00
13
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің №10 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
52
5964,74
7147,00
14
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Аңғар жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
32

120
26285,42
до 3-х лет 5718,00
с 3-х лет 6943,00
2
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Раушан" отдела образования акимата города Аркалыка"
220
21288,26
до 3-х лет 9087,00
с 3-х лет 9802,00
3
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Акбота" отдела образования акимата города Аркалыка"
120
24598,61
с 3-х лет 9802,00
4
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад-ясли санаторного и общеразвивающего типа "Золотой ключик" отдела образования акимата города Аркалыка
240
25845,49
до 3-х лет 9802,00
с 3-х лет 10210,00
5
город Аркалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли "Алпамыс" отдела образования акимата города Аркалыка
110
26525,00
до 3-х лет 9087,00
с 3-х лет 9802,00
6
город Аркалык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балдаурен" общеразвивающего типа в селе Фурманово отдела образования акимата города Аркалыка"
60
36595,83
с 3-х лет 5105,00
7
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа №1 имени Ш.Уалиханова отдела образования акимата города Аркалыка"
80
6460,42
7147,00
8
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа №2 отдела образования акимата города Аркалыка"
80
8838,54
7147,00
9
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа №3 имени Б. Майлина отдела образования акимата города Аркалыка"
50
4956,67
2858,80
10
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа №4 отдела образования акимата города Аркалыка"
80
6684,38
7147,00
11
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа №6 имени А.Кунанбаева отдела образования акимата города Аркалыка"
140
6496,43
7147,00
12
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Основная общеобразовательная школа №8 отдела образования акимата города Аркалыка"
70
5594,05
6126,00
13
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа №10 отдела образования акимата города Аркалыка"
52
5964,74
7147,00
14
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ангарская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
32

3697,92
15
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
6062,50
16
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Алуа жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
11677,08
17
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Т.Әубәкіров атындағы жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
8908,33
6126,00
18
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Восточный жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
61
7957,65
5105,00
19
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қайынды жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
6900,00
5717,60
20
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Көктау жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
19
6245,61
21
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қызылжұлдыз жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
15
6933,33
22
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А. Майкөтов атындағы жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
12353,33
6126,00
23
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Родина жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
56
6441,96
7147,00
24
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Сарыөзен жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
48
4677,08
25
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қараторғай жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
10646,67
26
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Б.Майлин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
21
6226,19
27
Арқалық қаласы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Целинный жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
33

3697,92
15
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Акбулакская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
20
6062,5
16
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Алуанская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
8
11677,08
17
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Основная общеобразовательная школа имени Т. Аубакирова отдела образования акимата города Аркалыка"
20
8908,33
6126,00
18
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Восточненская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
61
7957,65
5105.00
19
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Каиндинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
25
6900,00
5717,60
20
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Коктауская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
19
6245,61
21
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кызылжулдызская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
15
6933,33
22
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Основная общеобразовательная школа имени А. Майкутова отдела образования акимата города Аркалыка"
25
12353,33
6126,00
23
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Родинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
56
6441,96
7147,00
24
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сарыозенская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
48
4677,08
25
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Караторгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
25
10646,67
26
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Б. Майлина отдела образования акимата города Аркалыка"
21
6226,19
27
город Аркалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Целинненская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
33