Арқалық қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 142 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 7461 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5660806,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1690338,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 236539,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 25037,2 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3708891,3 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2279684,0 мың теңге;
2) шығындар – 5741591,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -126656,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 19006,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 145662,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 6159,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 52030,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 52030,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18964,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 145662,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 74667,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 11.12.2018 № 218 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Родина ауылының бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 12477,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Родина ауылының бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 12754,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Родина ауылының бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 13245,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 344069,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 503,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 54648,0 мың теңге сомасында;

О бюджете города Аркалыка на 2018-2020 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20 декабря 2017 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2018 года № 7461. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5660806,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1690338,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 236539,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25037,2 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3708891,3 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2279684,0 тысячи тенге;
2) затраты – 5741591,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -126656,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19006,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 145662,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 6159,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 52030,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 52030,4 тысяч тенге:
поступление займов – 18964,5 тысячи тенге;
погашение займов – 145662,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 74667,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11.12.2018 № 218 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрен объем субвенций в сумме 12477,0 тысяч тенге, передаваемых из бюджета города бюджету села Родина.
3. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем субвенций в сумме 12754,0 тысячи тенге, передаваемых из бюджета города бюджету села Родина.
4. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем субвенций в сумме 13245,0 тысяч тенге, передаваемых из бюджета города бюджету села Родина.
5. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 344069,2 тысяч тенге, в том числе:
на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 503,0 тысячи тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 54648,0 тысяч тенге;

халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге 6476,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 9097,0 мың теңге сомасында;
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға 279,0 мың теңге сомасында;
еңбек нарығын дамытуға 37935,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестінен өткен мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 7746,2 мың теңге сомасында;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 140000,0 мың теңге сомасында;
жаңартылған мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағытттағы жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстары бойынша төленген сомаларын өтеуге 87385,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 11.12.2018 № 218 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1002914,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Б.Майлин атындағы № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге 94757,5 мың теңге сомасында;
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 17758,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласының 150 орынға арналған "Балдырған" балабақшасының мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 39197,0 мың теңге сомасында;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қосқанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 14154,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Горбачев көшесі, 34 мекен-жайы бойынша "Әйелдерге, жасөспірімдерге және балаларға арналған әлеуметтік бейімделу орталығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге 21050,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласының көшелері мен автожолдарын орташа жөндеуге 159905,0 мың теңге сомасында;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 140000,0 мың теңге сомасында;

на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения в сумме 6476,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы в сумме 9097,0 тысяч тенге;
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов в сумме 279,0 тысяч тенге;
на развитие рынка труда в сумме 37935,0 тысяч тенге;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общесреднего образования в сумме 7746,2 тысяч тенге;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры в сумме 140000,0 тысяч тенге;
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов в сумме 87385,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11.12.2018 № 218 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 1002914,1 тысяч тенге, в том числе:
на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3 имени Б. Майлина отдела образования акимата города Аркалыка" в сумме 94757,5 тысяч тенге;
на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 17758,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования за счет государственного-частного партнерства города Аркалыка детского сада "Балдырган" на 150 мест в сумме 39197,0 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 14154,0 тысячи тенге;
на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Центр социальной адаптации для женщин, подростков и детей" по адресу: город Аркалык, улица Горбачева, 34 в сумме 21050,0 тысяч тенге;
на средний ремонт улиц и автодорог города Аркалыка в сумме 159905,0 тысяч тенге;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры в сумме 140000,0 тысяч тенге;

Арқалық қаласының көшелерін ағымдағы жөндеуге 63757,0 мың теңге сомасында;
әкімшілік шекараларды белгілеу мен қазып салуға 1045,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 5306,0 мың теңге сомасында;
инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 4674,0 мың теңге сомасында;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің М. Әуезов атындағы № 5 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын ағымдағы жөндеуге 3200,0 мың теңге сомасында;
білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықты Интернетке қосу үшін 6155,7 мың теңге сомасында;
жаңартылған мазмұндағы оқулықтарды сатып алуға 3661,0 мың теңге сомасында;
мүйiздi iрi қара малының нодулярлы дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 3108,0 мың теңге сомасында;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ы. Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін гимназиясы" мемлекеттік мекемесіне "Орта білім берудің үздік ұйымы" грантын беруге 22627,2 мың теңге сомасында;
IТ сыныптарының қосымша білім беру педагогтарының жалақысына 521,0 мың теңге сомасында;
білім беру ұйымдарының коммуналдық қызметтеріне ақы төлеуге 29351,9 мың теңге сомасында;
білім беру жұмыскерлерінің жалақысын төлеуге 140000,0 мың теңге сомасында;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Б. Майлин атындағы № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 17330,0 мың теңге сомасында;
балабақшаларға электрондық кезек енгізуге 4470,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің "Арқалық жылу - энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны үшін мазутқа 210885,8 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 11.12.2018 № 218 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 37224,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
Арқалық қаласы Восточный ауылында су құбырлары желілерінің құрылысына 1000,0 мың теңге сомасында;
Арқалық қаласы Целинный ауылы аумағында Терісаққан өзенінің жағалауын бекіту бойынша құрылысына 30967,0 мың теңге сомасында;
"Қазақстан Республикасы ішкі істер Министрлігі Қостанай облысы ішкі істер Департаментінің Арқалық қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Жедел басқару орталығына гаражды реконструкциялауға 5250,0 мың теңге сомасында;

на текущий ремонт улиц города Аркалыка в сумме 63757,0 тысяч тенге;
на установление и пропашку административных границ в сумме 1045,0 тысяч тенге;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 5306,0 тысяч тенге;
на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 4674,0 тысячи тенге;
на текущий ремонт здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 5 имени М. Ауезова отдела образования акимата города Аркалыка" в сумме 3200,0 тысяч тенге;
для подключения организаций образования к высокоскоростному Интернету в сумме 6155,7 тысяч тенге;
на приобретение учебников по обновленному содержанию в сумме 3661,0 тысяча тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 3108,0 тысяч тенге;
на присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" государственному учреждению "Средняя общеобразовательная гимназия имени И. Алтынсарина отдела образования акимата города Аркалыка" в сумме 22627,2 тысяч тенге;
на заработную плату педагогам дополнительного образования IТ классов в сумме 521,0 тысяч тенге;
на оплату коммунальных услуг организаций образования в сумме 29351,9 тысяча тенге;
на выплату заработной платы работников образования в сумме 140000,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3 имени Б. Майлина отдела образования акимата города Аркалыка" в сумме 17330,0 тысяч тенге;
на внедрение электронной очереди в детские сады в сумме 4470,0 тысяч тенге;
на мазут для государственного коммунального предприятия "Аркалыкская теплоэнергетическая компания" акимата города Аркалыка Костанайской области в сумме 210885,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11.12.2018 № 218 (вводится в действие с 01.01.2018).
6-1. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрен объем целевых трансфертов из областного бюджета на развитие в сумме 37224,0 тысячи тенге, в том числе:
на строительство водопроводных сетей в селе Восточное города Аркалыка в сумме 1000,0 тысяч тенге;
на строительство по укреплению берегов реки Терсаккан на территории села Целинный города Аркалыка в сумме 30967,0 тысяч тенге;
на реконструкцию гаража под Центр оперативного управления государственного учреждения "Управление внутренних дел города Аркалыка Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в сумме 5250,0 тысяч тенге;

Қостанай облысы Арқалық қаласындағы қуаттылығы 2,5 мегаватт болатын № 2 станциясындағы турбоагрегатын ауыстыру бөлігінде Арқалық жылу электр орталығын реконструкциялауға 7,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 20.03.2018 № 163 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 11.12.2018 № 218 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер көлемі 18964,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 18964,5 мың теңге сомасында.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 21.11.2018 № 211 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2018 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді ауыл, кент, ауылдық округтердің арасында бөлу 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Арқалық қаласының 2018 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасыШ. Досов
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысыГ. Елтебаева
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ А. Мұхамбетжанова
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 142 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2018 жылға арналған бюджетi

на реконструкцию Аркалыкской теплоэлектроцентрали в части замены турбоагрегата станции № 2 мощностью 2,5 мегаватт в городе Аркалык Костанайской области в сумме 7,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20.03.2018 № 163 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11.12.2018 № 218 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрен объем бюджетных кредитов из республиканского бюджета в сумме 18964,5 тысяч тенге, в том числе:
местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 18964,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21.11.2018 № 211 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2018 год, согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аркалыка на 2018 год, согласно приложению 5.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной сессии
Аркалыкского городского маслихата
Ш. Досов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата
Г. Елтебаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
___________ А. Мухамбетжанова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_____________ Н. Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 142
Бюджет города Аркалыка на 2018 год

128152,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6277,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16954,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18948,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1563,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
46359,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34134,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
17220,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
9891,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29994,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
77460,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77460,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44258,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
747,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1072,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9097,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
22286,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
305089,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7412,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7412,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
7412,6
2
Коммуналдық шаруашылық
244997,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
34111,7
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1619,4
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
32492,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
210885,8
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету

128152,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6277,0
006
Оказание жилищной помощи
16954,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18948,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1563,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
46359,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34134,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
17220,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9891,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29994,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
77460,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77460,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44258,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
747,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1072,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
9097,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22286,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
305089,3
1
Жилищное хозяйство
7412,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7412,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7412,6
2
Коммунальное хозяйство
244997,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34111,7
005
Развитие коммунального хозяйства
1619,4
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
32492,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
210885,8
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов