Арқалық қаласы Қайынды ауылдық округінің Қайынды ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайынды ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 тамыздағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қыркүйекте № 7187 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайынды ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайынды ауылдық округі әкімінің 28.04.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 - бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнің Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспектордың 2017 жылғы 1 шілдедегі № 01-20/400 ұсынуы негізінде Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінде орналасқан Қайыңды ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Арқалық қалалық әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Арқалық қалалық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық – санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық – санитариялық іс – шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қайыңды ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Ғ. Қуанышқали
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арқалық қаласы әкімдігінің
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Е. Асылбаев
2017 жылғы 15 тамыз
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Арқалық
қалалық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
______________ Қ. Тлеуқабылов
2017 жылғы 15 тамыз
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық
денсаулық сақтау комитетінің
Қостанай облысы қоғамдық
денсаулық сақтау департаментінің
Арқалық қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________Б. Қорғанбекова
2017 жылғы 15 тамыз

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Каинды Каиндинского сельского округа города Аркалыка
Решение акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 15 августа 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 сентября 2017 года № 7187. Утратило силу решением акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 28 апреля 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 28.04.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 7) статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора государственного учреждения "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 1 июля 2017 года № 01-20/400, исполняющий обязанности акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Каинды расположенного в Каиндинском сельском округе города Аркалыка Костанайской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата города Аркалыка" (по согласованию), государственному учреждению "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Аркалыкское городское управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно – санитарные мероприятия для достижения ветеринарно – санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 июля 2017 года.
Исполняющий обязанности акима
Каиндинского сельского округа Г. Куанышкали
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата города Аркалыка"
__________________Е. Асылбаев
15 августа 2017 год
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Аркалыкская городская
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
______________ К. Тлеукабылов
15 августа 2017 год
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аркалыкское городское управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета по охране общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
______________ Б. Курганбекова
15 августа 2017 год